• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Team Oto

Adres :

Bostancı Oto Sanayi Sitesi Beyaz Fulya Sokak D Blok No: 5 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Gürsoy - Ramazan Bozkurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 819 02 71

Whatsapp 2:

0 (533) 235 12 78

Team Oto olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet veren binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Araç kullanımında kişi ve araç sağlığı için rutin araç bakımları çok önemlidir. Düzenli olarak yapılan rutin kontroller aynı zamanda araç performansına da büyük bir katkı sağlamaktadır. Rutin araç kontrolü, aracın tüm fonksiyonlarının kontrol edilmesi olarak tanımlanmaktadır. Rutin kontroller de çıkan herhangi bir sorun ya da parça sorunu tespit edilerek tamir işlemi yapılır. Rutin bakımlar aracınızın küçük sorunlarının giderilmesi ile sorunlar büyümez ve de hem zamandan hem de ekonomik açıdan büyük size tasarruf sağlayacaktır.

İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermeye devam eden Team Oto ekibi olarak size aracınız sorunları ile ilgili çözümler üretmektedir. İşinde eğitimini almış, çalışkan, dürüst yetenekli ve işinde usta çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri talep ve beklentilerinizi yerine getirmek ve bize emanet ettiğiniz araçlarınıza kendi aracımız gibi değer verip kontrollerini yerine getirmekteyiz. Sadece hizmet verdiğimiz ilde değil diğer çevre illerden de müşterileri olan firmamız sektöründe önde gelen firmalarındandır. Ticari kaygılardan arınmış bir şekilde çalışan firmamız alanındaki tüm gelişmeleri de takip etmektedir. Size de en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi sağlamaya çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR