• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Teknik Isı

Adres :

Denizli Mahallesi Mehmet Ali Aygüven Caddesi No: 99 Urla/izmir İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Çevik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

osmancevik82@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 763 68 05

Whatsapp 2:

0 (537) 763 68 05

Tesisat sistemleri yaşam alanlarının daha konforlu ve daha modern hale gelmesini sağlar. Her geçen gün zenginleşerek gelişen bu alanda başarılı çözümlere imza atmak için İzmir Urla’da faaliyet gösteren Teknik Isı firmamız profesyonel sonuçlar ortaya koymaktadır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına dur durak bilmeden çalışıyoruz. İhtiyaçları doğru analiz ederek ve en doru çözümleri üreterek memnuniyet seviyesini her daim en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

İzmir tesisat ve bakım onarım alanında benzersiz çözümlere imza atıyor, 2004 yılından bu yana binlerce projeyi hayata geçirmiş bulunuyoruz. Üstün tecrübemizi kaliteli hizmetle taçlandırıyor, kalite standartlarımızdan taviz vermeden hep daha iyi olma yolunda ilerliyoruz. İşlerimizi itinayla yapıyor, en hızlı ve sorunsuz çözümler üretiyoruz.

Firma olarak kaliteden ödün vermemek ve her zaman en iyisi olmak adına profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Başarının ekip ruhuyla mümkün olduğunun bilinciyle hareket ediyor, her birisi alanında yetişmiş, deneyimli, uzmanlık kazanmış ve dinamik bir kadroya sahibiz. İşini severek büyük bir heyecanla yapan kadromuz, sektörü yakından takip etmekte, en son yenilikleri başarıyla uygulayabilmekte ve müşterilerimize en çağdaş çözümleri sunmaktadırlar. Otomatik sulama sistemleri, dalgıç pompası, su arıtma sistemleri, hidrofor, sıhhi tesisat işleri, güneş enerjisi sistemleri, kat kaloriferi, ısı pompası, yerden ısıtma sistemleri ve daha fazlasını başarıyla uyguluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR