• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Teknik Otomotiv

Adres :

Gedikkaya Mah. Sanayi Sitesi 15 Nolu Sok. No: 18 Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Aydın - Mehmet Usul

E-Posta Adresi :

durmus28grs@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 859 61 27

Whatsapp 2:

0 (546) 273 34 70

Teknik Otomotiv olarak tüm seçkin firmalar gibi bizde birmilyonnokta.com üyesiyiz. En değerli eşyanız ve yol arkadaşınız olan araçlarınız için gerekli ve doğru bakımı yaptırmak oldukça önemlidir. Aracınızın ömründen, sürüş zevkinize kadar etki eden periyodik araç bakımları doğru ustalar tarafından yapılmazsa, aracınızın üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Güvenerek çıktığınız yolda aracınızın sizi yalnız bırakmasını istemiyorsanız en gerekli ve doğru bakımı yaptırdığınızdan emin olmanız gerekir. Nasılsa bir hastanın tedavi sürecinde doğru ve etkili tedaviyi bulmak çok önemliyse, aracınızın bakımı için de onun dilinden anlayan, deneyimli bir ustayla çalışmak gerçek anlamıyla bir şanstır. Firmamız sayesinde artık bu durum şans olmaktan çıkıyor ve hak ettiğiniz tecrübe aracınıza ve size iyi geliyor.

Giresun oto servis ve tamirhane sektöründe birçok firma bulunmaktadır. Ancak bizi rakiplerimizin bir adım önünde tutarak sıyrılmamızı sağlayan en büyük özelliğimiz müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş olmamızdır. Adeta bir doktorun hastasına yaklaşımı gibi arızalı aracınızı titizlikle muayene eden ustalarımız en doğru çözümü bulur. Bu sayede yanlış bir işlem yaptırmamış olursunuz. Deneyimli sürücüler bunun ne kadar önemli olduğunu bilir. Aksi takdirde güvendiğiniz aracınızla yarı yolda kalmak sadece iyimser bir durum olur. Beklenmedik arızalar çoğu sürücü için kazalara can ve mal kayıplarına sebep olmuştur. Ancak Teknik Otomotiv ile siz, aracınız ve sevdikleriniz hiç olmadığınız kadar güvendesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR