• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekno Basket

Adres :

75. Yıl Anadolu Lisesikoru Mahallesi 2628.sokak Çayyolu - Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

teknobasketbol@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 828 82 76

Whatsapp 2:

0 (532) 547 32 69

Whatsapp 3:

0 (530) 828 82 76

Whatsapp 4:

0 (532) 547 32 69

Tekno Basket olarak Ankara spor alanında farklı bir misyon ve vizyonla yola çıkan okumuz çocuklarımıza basketbolu sevdirmeyi ve temel basketbol becerileriniz kazandırmayı amaçlamaktadır. Okulumuzda çocuklarımızın hem spor yapmalarını hem de eğlenmelerini sağlıyoruz. Yeteneklerini geliştirmeyi, gizli yeteneklerinin ortaya çıkarılarak profesyonel basketbolculuğa doğru kariyerlerinin ilerlemesine önayak olmaya çalışıyoruz. Amacımız sadece kazanmak odaklı sporcular yetiştirmekten öte, iyi bireyler, sağlıklı, disiplinli ve takım ruhuna sahip sporcu bireyler yetiştirmektir.

Basketbol, dünyanın birçok ülkesinde en gözde spor dalıdır. Ülkemizde en yaygın ikinci spor dalı olsa da her geçen gün oyun alanlarının artması, basketbolun görünürlüğünün artması basketbola olan ilgiyi daha yukarılara taşımaktadır. Biz de sağladığımız kurslar sayesinde basketbolu seven. Bireyler yetiştirmeye çalışıyor, öğrencilerimizin ve ebeveynlerinin basketbolun içerisinde bulunan bireyler olmasını sağlamayı arzuluyoruz.

Kursumuz, kurulduğu günden bu yana yoğun ilgi görmektedir. Farklı yaş gruplarından yüzlerce öğrencimiz her yıl özel salonumuzda profesyoneller gibi basketbol oynamanın ve eğitimi almanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Sayıları 20’yi aşmayan öğrenci gruplarımız 2-4 kişilik antrenörlerimiz eşliğinde düzenli olarak eğitim almakta, basketbolun felsefesi ve sporun teknik yönüne dair bilgiler öğrenektedirler. Bütün bunlar öğrencilerimizin sağlıklı bir gelişim süreci geçirerek başarılı, zinde bireyler olmasını sağlamaktadır.

Profesyonel eğitim vermek adına her biri sertifikalı, deneyimli ve tecrübeli antrenörlerimizle faaliyetlerimizi sürdürüyor, öğrencilerimizin gelişimini sağlarken her geçen gün yeni öğrencilere ulaşmayı hedefliyor, hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR