• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tellioğlu Demir Doğrama

Adres :

Uzunoluk Mah. 538 Sokak No: 26 Antalya » Korkuteli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Telli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 845 98 64

Whatsapp 2:

0 (537) 741 86 50

Yaşam alanlarına farklı bir hava ve zenginlik katan demir ferforjeler, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Hem sağlam olması hem de uzun yıllar boyunca kullanılabilir olması sebebiyle metal ferforje pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Biz Tellioğlu Demir Doğrama ailesi olarak, yaşam alanlarında ihtiyaç duyduğunuz metal dekorasyon hizmetini veriyoruz.

Alanında her zaman doğru ve nitelikli hizmet vermek konusunda kararlı bir biçimde ilerleyerek çalışma hayatımızı sürdürüyoruz. Antalya metal ferforje alanında, doğru ve nitelikli hizmet ile alanımızda örnek bir işletme olmayı hedefliyoruz. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli malzeme ve işçilik disiplininden ödün vermeden üretim yapıyoruz. Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız her çalışmada aynı özenli yaklaşımı sürdürmektedir.

İşletmemizin verdiği hizmetler arasında; metal korkuluk imalatı, çelik çatı imalatı ve metal dekorasyon gibi çeşitli hizmetler yer almaktadır. Yalnızca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vererek, alanımızda fark yaratmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve dayanıklı hammadde kullanımından ödün vermiyoruz. Bu kaliteli malzemeler, usta ve profesyonel işçilik ile bir araya geldiğinde ortaya yıllarca kullanılabilecek ürünler çıkarıyoruz.

İşletmemizin en değer verdiği konuların başında, sizlerin memnuniyetini sağlamak gelir. İşimizi doğru ve nitelikli şekilde yerine getirerek, sizlerin aldığı hizmetten duyduğu memnuniyeti maksimum düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Sizler de alanında deneyimli ve başarılı bir işletmeden hizmet almak istiyorsanız, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız. Detaylı bilgi almak için işletmemizle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR