• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Temiz Eller Temizlik Şirketi

Adres :

Orta Hopa Mahallesi Turgay Ciner Caddesi No: 77 Hopa/artvin Artvin » Hopa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuray Gökaydın - Mertcan Gökaydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

xperia_mert@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 873 83 08

Whatsapp 2:

0 (535) 517 73 37

hopatemizlikfirmasi.com

temiz-eller.com

Temiz Eller Temizlik Şirketi, evinize ve iş yerinize sağlık getiriyor. Artvin temizlik sektöründe yaptığımız çalışmalarımızla sizlere daha hijyenik ortam sunuyoruz. Uzman ekibimizle birlikte adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde temizliyoruz. Derinlemesine yaptığımız bu çalışmalarımızı kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyetini de yüksek tutmuş oluyoruz. Çünkü verdiğimiz temizlik hizmetleri sayesinde ev ve iş yerlerinizin detaylı temizliğini sağlıyoruz.

Değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru ve aynı zamanda da kesin çözümlü cevaplar bularak hizmet vermek için teknolojiden faydalanıyoruz. Özel cihazlarımızla koltuklarınızı, yataklarınızı ve mobilyalarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Yaptığımız temizlik eşyalarınızda solma, lekelenme ya da yıpranma yapmaz. Kaliteli malzemelerimizle ve kendimize özel yöntemlerimizle, sonucundan memnun kalacağınız temizlik hizmetlerini sizlere veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında ev temizliği, ofis ve iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği de bulunmaktadır. Profesyonel ekibimizle birlikte ihtiyacınız doğrultusunda güvenilir, kaliteli ve kesin çözümlü temizlik uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Temizlikte kullandığımız cihazlar arasında buhar makinesi de bulunmaktadır. Buhar makinemizle temizliği derinlemesine yaparken eşyalarınızın yüzeyinde herhangi bir sorunun oluşmasını engelliyoruz. Böylelikle mobilyalarınızın kumaşı temizlenerek daha canlı bir görünüme kavuşacak ve aynı zamanda mobilyalarınız hava alacaktır.

Sektörde en iyi hizmeti her zaman müşterilerimize sunabilmek için kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimizle tüm çalışmalarımızı kısa sürede tamamlıyoruz. Böylelikle zamandan tasarruf sağlamış oluyoruz. Sizler de kaliteli temizlik için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR