• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tepe Mekanik Doğalgaz Ve Sıhhi Tesisat

Adres :

Zafer Mah. No: 22 Deniz Bank Yanı Ortaköy Aksaray Aksaray » Ortaköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Sarıkaya - Yusuf Yüksel

E-Posta Adresi :

ramazan_68_88@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 236 18 20

Doğalgaz alanında gerçekleştirilen her çalışmanın kalite standartları içinde, hatasız olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü yaşanan en ufak bir hata ilerleyen zamanlarda ciddi sorunların yaşanmasına neden olabilir. Firma olarak bunların bilincinde olduğumuz için çalışmalarımızda hataya asla yer vermiyoruz. Doğal gaz tesisatının kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı üzerine çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda mekanik tesisat, üzerine çalışmalar düzenliyoruz. Klima, kombi, radyatör, doğal gaz sobası kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı alanında çalışmalar da gerçekleştiriyoruz.

Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz çalışmaları en iyi şekilde tamamlamak adına yeterli donanıma sahibiz. Kullandığımız cihaz ve malzemeleri düzenli olarak değiştiriyor, yeniliyoruz. Böylelikle daha iyi çalışmalar gerçekleştirmiş oluyoruz.

Sizler de ev ve iş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz alanda firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanacağınıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR