• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tg Yaşar Temizlik Ürünleri

Adres :

Yalı Mahallesi Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu Caddesi No: 52/a Sinop » Ayancık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürkan Yaşar

E-Posta Adresi :

tgyasar.temizlik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (542) 387 12 71

Whatsapp 2:

0 (545) 735 44 40

Sağlıklı bir yaşam için hayatımızın her alanında temizliğe yer vermemiz gerekiyor. Temizliğin olmadığı alanlarda sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmek pek mümkün olmuyor. Bu nedenle hem kişisel temizliğe hem de çevremizin temizliğe önem vermemiz gerekiyor. Özellikle toplu kullanım alanlarının temizliğinin aksatılmaması gerekiyor. Bu doğrultuda temizlik malzemelerinden yardım alınıyor. Temizlik malzemelerinin arasında çeşitli kimyasallar yer alıyor. Kimyasal kullanımı doğru ölçüde olduğu zaman fayda sağlıyor. Günümüzde pek çok kimyasal çeşidi bulunuyor. Bu çeşitlilik arasında doğru kimyasalı tercih etmek, düzenli ve doğru kullanmak sağlık için önem sağlıyor.

Temizlik ürünlerinin yüksek fiyatlı olmasından pek çok insan memnun değil. TG Yaşar Temizlik Ürünleri olarak değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda kaliteli ve güvenilir temizlik ürünlerimizi uygun fiyat aralığında müşteriye sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda Sinop ambalaj sektöründe adımızdan güvenle söz ettiriyoruz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet vererek %100 müşteri memnuniyetini yakalıyoruz. İşimizi severek ve özenle yapmamız sayesinde çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermiyoruz. Temizlik adı altında ihtiyacınız olan tüm ürünleri firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı markalara ait ürünler sizlere doğru fiyatlarla sunuluyor. Toplu alışverişleriniz için firmamızı tercih ederek ekstra indirim kazanabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde ihtiyacınız olan ürünü rahatlıkla bulabilir ve kullanabilirsiniz. Firma olarak yeniliğe ve gelişime açık ekibimizle kesintisiz hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR