• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

The Beauty Room

Adres :

Mithatpaşa Cad. Yenikale Mah. Şair Eşref Sok. Hakan Ergüven Apt. No: 2 Kat: 2/2 ( Garanti Bankası Üstündeyiz Opet Karşısındayız ) İzmir » Narlıdere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülçin Turgut

E-Posta Adresi :

thebeautyroom.izmir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 932 02 93

The Beauty Room ailesi olara bizler de pek çok kaliteli işletmeyi içerisinde barındıran www.birmilonnokta.com sitesinin üyesi olmaktayız. Güzel görünmek, güzelliğine doğal destek alabilmek, bakımlı olabilmek herkesin hakkıdır. Çünkü insan güzel göründüğünden emin olduğunda kendinden de daha emin ve kendine çok daha güvenen bir karaktere de sahip olmaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimizin güzelliklerini ortaya çıkaracak doğal dokunuşları sağlayabilmek, onların güzelliklerine destek olabilmek için İzmir güzellik merkezi sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işinde son derece uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan en önemlisi de her zaman % 100 memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile güzellik konusunda sizlerin yanınızdayız.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmalin bile söz konusu olmadığı güzellik merkezimizde her bir alanımız sizler için özenle ve titizlikle temizlenmekte, kullandığımız tüm malzemelerimiz steril bir şekilde sizleri beklemektedir. Her bir seans için özenle temizlenen malzemelerimiz ile amacımız sizlerin en sağlıklı bir şekilde güzelliğinize kavuşabilmenizi sağlayabilmektir.

Hizmet verdiğimiz bu sektör içerisinde her zaman en kaliteli ve en güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunabilmek düşüncesi içerisinde hareket ettik. Bunun sayesinde sizlerin bize layık gördüğünüz güven duygusunu kazandık. Bu duyguyu kaybetmeyi asla düşünmüyoruz aksine daha çok müşterilerimizin hayatlarına dokunarak onların da güvenlerini kazanabilmek istiyoruz. Bu sebeple de sürekli dinamik tuttuğumuz çalışma ekibimiz ile güzellik konusundaki tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve en güvenil, kaliteli bir şekilde hizmetinize sunabilmek için uygun olan tüm koşulları sağlamaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR