• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

The Boss Petshop

Adres :

Yelki Mahallesi Atatürk Caddesi No: 14 İzmir » Güzelbahçe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Bağrıyanık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

thebosspett@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 735 65 76

Whatsapp 2:

0 (553) 590 32 80

Evcil hayvan sektöründe hizmetlerini yürüten The Boss Petshop isimli firmamız birmilyonnokta.comüyesi olup, İzmir’de bulunmaktadır. Sevimli dostlarınızın tüm alışveriş ihtiyaçlarını firmamız üzerinden temin edebilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın beslenmesine önem vermeniz gerekmektedir aksi takdirde sağlık problemleri ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Beslenmeleri için onlara özel olarak üretilen mamaları tercih etmeniz, bu mamaların kaliteli olmasına ve evcil hayvanınızın severek tüketmesine dikkat etmeniz gerekir. Güzelbahçe’de size en yakın pet market olarak hizmet veren firmamızdan evcil hayvanlarınız için kaliteli ve onlara hitap eden mamaları satın alabilirsiniz. Kedi- köpek mama ihtiyaçlarınızı firmamız ile irtibata geçerek alo mama siparişi hizmetimiz ile kısa sürede karşılayabilirsiniz. Adreslerinize kısa süre içerisinde dilediğiniz çeşit ve miktarda mama teslim edilir.

İzmir evcil hayvan sektöründe hizmet veren firmamızda evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz aksesuarları bulabilirsiniz. Geniş ürün skalamız farklı müşteri profillerine hitap edebilecek yetkinliktedir.

Köpekleriniz için satışını gerçekleştirdiğimiz kulübeler dayanıklı ve geniştir. Köpeğinize kulübe içerisinde yeterli yaşam alanı bırakır. Dayanıklı yapısı ve şık tasarımları ile uzun süre kullanılabilen köpek kulübelerimiz uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır.

Evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm alışveriş ürünlerini firmamızda bulabilirsiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz kaliteli mamalar, dayanıklı kulübeler, işlevsel aksesuarlar evcil hayvanınızın yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik ürünlerdir. Beslenmeleri, barınmaları sizin sorumluluğunuzda olan dostlarınıza en iyi şekilde bakmak için Güzelbahçe’nin en iyi pet marketini, bizi, tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR