• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tipi Kardeşler

Adres :

Reşadiye Mahallesi İstiklal Caddesi No: 24 Develi Kayseri Kayseri » Develi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Tipi

E-Posta Adresi :

tipikardesler38@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 708 42 81

Whatsapp 2:

0 (534) 708 42 81

Çeşitli projelerde birbirinden farklı birçok yapı malzemesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler birçok ortamı daha güzel bir görünüme kavuşturmak için önemli bir işleve sahiptirler. Yapıların tasarlanması ve dekorasyonu konusunda özellikle ortamlarda yer alan zeminlerin görünümü en dikkat çekici öğelerin başında gelmektedir. Bu bakımdan hoş ve göz alıcı tasarımların tercih edilmesi her insan üzerinde olumlu bir memnuniyet yaratır. Bizler Kayseri Tipi Kardeşler firması olarak bu doğrultudaki gereksinimleri karşılamak üzere birbirinden farklı görünüm ve tasarımlara sahip malzemelerin teminini sağlamaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında bizler kilit parke taşı döşeme, tel örgü sistemleri, beton parke döşeme ya da bordür taşı döşeme çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca yine bahçe düzenleme çalışmaları ya da bu türden alanları kapatmak için kullanışlı panel çit sistemleri gibi ürünleri de müşterilerimiz için temin etmekteyiz. Yapı hizmetleri alanında sahip olduğumuz tecrübemizle müşterilerimizi uygulamak istedikleri projeleri kapsamında bilgilendirmekte ve onlara bu konuda yararlanabilecekleri fikirler sunmaktayız.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı, çözüm üreten ve yenilikçi düşünen bir bakış açısını çalışmalarımıza yansıtmaktayız. Bu sektörde gösterdiğimiz çabayla yapı tasarımları ve projeleri kapsamında yapılan çalışmalara en iyi katkıyı sağlamak için kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde markamıza saygın bir değer kazandırmak için her zaman kaliteli ürünleri tercih ederek bunları müşterilerimize sunmaktayız. Yapı sektörüne ve aynı zamanda insanların yaşamlarına da bir değer katmak için bu alanda daima kaliteyi üstün tutmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR