• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tirebolu Keşif Harita Mühendislik

Adres :

Çarşı Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 6/2 Giresun » Tirebolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Durmuşkaya

E-Posta Adresi :

ertugruldurmuskaya@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 957 17 02

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Tire Keşif Harita Mühendislik birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak sizlere harita mühendislik işlemlerinde profesyonel hizmetler vermektedir. Uzman desteği ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Bize müracaat eden müşterilerimizin çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki deneyimlerimizi verdiğimiz hizmetlere yansıtarak projelerinizde sizlere destek sağlıyoruz. Firmamız yıllardır müşterilerinin talep ve beklentilerini dikkate alarak sizlere hizmet vermektedir.

Giresun hizmet sektöründe bize danışan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en ideal şekilde sunmanın gayreti ile ilk günden beri kendimizi ve sizlere sunduğumuz hizmetleri geliştirmekteyiz. Firmamız rekabet ettiği sektörde sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunarak talep ve beklentilerine karşılık vermektedir. Sizlere; parsel ölçümü, arazi ölçümü, imar uygulama, deformasyon ölçüm, yapı aplikasyon projesi uygulaması, yol projeleri danışmanlığı ve daha pek çok alanda uzman desteği ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız tam teknik donanım ve bilgi ile sizlere eksiksiz hizmet vermekteyiz. Firma olarak sektörümüzdeki en nitelikli hizmetleri sizlere sunmaktayız. Danışmanlık hizmetlerimizle sizlere doğru kararlar almanıza ve sağlam adımlar atmanıza yardımcı oluyoruz. Projelerinizde profesyonel destek sağlayarak tamamlayıcı bir parça olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ticari kaygıdan uzak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamız sizlere üstün hizmetleri rekabet ettiği alanda en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bizler kurulduğumuz ilk günden beri sizlere verdiğimiz hizmetleri daha üst seviyeye taşıyarak niteliğimizi artırmayı ve sizlerin teveccühünü kazanmayı sağladık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR