• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tırtıl Çocuk Dünyası Oyun Aktivite Merkezi

Adres :

Bağlarbaşı Mah. Güllü Sok. No: 15/a Gaziosmanpaşa İstanbul İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

tirtilcocukdunyasi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 790 86 97

Whatsapp 2:

0 (545) 790 86 97

Tırtıl Çocuk Dünyası Oyun Aktivite Merkezi olarak İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet vermekteyiz. İstanbul eğlence sektöründe profesyonel çözümlerimiz ve dinamik kadromuzla fark yaratıyor hem ebeveynler hem de çocuklar için vazgeçilmez bir konumda bulunuyoruz.

Merkezimizde top havuzu, trambolin, tüneller, tırmanma duvarı, sünger bloklar, boya çalışmaları, ilgi köşeleri, sanatsal faaliyet alanları, veli bekleme kafeteryası bulunmakta, ebeveynlerin ve çocukların rahatça vakit geçire bilmeleri sağlanmaktadır.

Aktivite merkezimiz çocuk oyun parkı, parti evi, çocuk çalışma atölyesi, baby shower parti evi gibi hizmetleri vermekte, çocukların oyun oynayarak gelişimlerini sağlamaktadır. Gerekli pedagojiye ve deneyime sahip eğitmenlerimiz gözetiminde gerçekleştirilen aktiviteler her yaş gurubu için özel olarak düzenlenmekte, dün genelinde kabul görmüş eğitim metotları eşliğinde aktiviteler yapılmaktadır.

Merkezimizde aileler çocuklarını rahatça izleme olanağı bulurken kafe bölümümüzde kendileri de hoş vakitler geçirebilmekte, dinlenebilmektedirler. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde oluşturulan çocuk oyun grupları sayesinde çocuklarınızın sosyal yönü gelişmekte, kendi başlarına bir şeylerle uğraşmak zorunda kaldıkları için düşünme, karar verme yetileri ilerlemektedir. Yaş gruplarına göre düzenlenen oyun ve oyuncaklarımız çocuklarınızın oyun oynayarak enerjilerini atmalarını sağlarken bir taraftan da sağlıklı bir gelişim göstermelerine destekçi olur.

Bununla beraber merkezimizde doğum günü partileri ve organizasyonları da verebiliyoruz. Geniş ve ferah mekanımızda çocuklarınız doğum gününü arkadaşlarıyla eğlenerek ve oyun oynayarak geçirirken sizler de misafirlerinizi kafe bölümümüzde ağırlayabilir, dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR