• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tisan Çimen Apart

Adres :

Yeşilovacık Mahallesi Tisan Tesisi Silifke/mersin Mersin » Silifke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Cengiz Çimen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alicengizcimen@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (505) 346 55 62

Whatsapp 2:

0 (505) 346 55 62

Türkiye'nin Akdeniz sahillerinde tatil keyfini yaşamak için en çok tercih edilen kentlerden olan Mersin özellikle Silifke ilçesi ile doğal ve keyifli bir yapı oluşturmaktadır. Silifke ilçesinde yaz aylarında konforlu ve samimi bir işletmede konaklama gerçekleştirerek, yaz tatilini çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bir ev ortamında samimi ve sıcak bir hizmet almak istediğinizde de Tisan Çimen Apart olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Tisan Çimen Apart işletmesi olarak ilkbahardan itibaren sonbahara yaz mevsiminin tamamlanmasına kadar bir apart otel mantığı ile sizlere ev sıcaklığında hizmet sağlıyoruz. Bu sayede Mersin turizm sektörü içerisinde sunduğumuz yapı ile özellikle aileler için sağlıklı ve güvenli bir konaklama imkanı oluşturuyoruz. Günlük, haftalık veya aylık konaklama imkanı için kiralık apart daireler sahnesinde size bir ev konforu sunuyoruz.

Mersin Silifke ilçesinde tercih edebileceğiniz en iyi tatil mekanlarından biri olarak, otel ve konaklama çözümünü elde etmeniz için uzun yıllardır kalitemizi hiç değiştirmeden hizmet veriyoruz. Mersin iline gerçekleştireceğiniz seyahatler öncesinde tek bir telefon sayesinde işletmemiz üzerinden konaklama rezervasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon imkanı sayesinde kişi sayısına bağlı olarak oda ve apart ayırtma imkanına ulaşabilirsiniz. Denize çok yakın bir mesafede bulunan işletmemizde mutfak, yatak odası, salon, televizyon, sıcak su, internet ve doğa manzarası gibi birçok fırsat sunulmaktadır. Temiz, bakımlı ve ilkeli bir hizmet mantığı sayesinde uygun rakamlar ile tatilinizi çok daha anlamlı bir hale getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR