• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tobacco Shop

Adres :

Bağlar Mahallesi Danışmend Gazi Bulvarı No: 31 Niksar/tokat Tokat » Niksar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Çelik

E-Posta Adresi :

mesut.celikk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 326 59 89

Tobacco Shop; Tokat Niksar içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir. Bitlis Tütünü, nargile kömürü, nargile ekipmanları, nargile malzemeleri ve toptan tütün satışı hizmeti ile sektöründe lider konuma yükselen Tobacco Shop markası, müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın yollarını aramaktadır. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden ve inovatif faaliyetlerini sürdüren Tobacco Shop firmamız, Tokat Niksar içerisinde yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerine devam etmektedir. En kaliteli tütün ürünlerini ve nargile malzemelerini envanteri içerisinde bulunduran Tobacco Shop, sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilmenin haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Müşterilerinin yorumları ve geri bildirimleri eşliğinde her geçen gün kendisini geliştiren Tobacco Shop firmamız; alanında ve sektöründe rakipsiz konumda yer almaktadır.

Tobacco Shop; nargile ekipmanları, nargile malzemeleri, toptan tütün ve nargile kömürü satım hizmetleri ile tütün ve nargile sektöründe örnek firma olarak hizmetlerine devam etmektedir. Tobacco Shop firmamız, sektöründeki lider ve öncü konumuna uygun olarak hizmet kalitesini her zaman en üst seviyelerde tutmaktadır.

Tobacco Shop; en yüksek kaliteli tütünü en makul fiyata kaliteden anlayan müşterileri ile buluşturmaktadır. Sürekli olarak güncellen tütün envanteri ve nargile ekipmanları ile stok seviyesini her zaman en zengin seviyede tutan Tobacco Shop; Tokat Niksar Tobacco Shop ve Tütün Satış bayisi ile hizmetlerine hiç hız kesmeden devam etmektedir. Çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR