• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tonteks Tekstil Konfeksiyon

Adres :

Alaybey Mahallesi Gürbüz Sokak No: 6/a Şahinbey Gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Arslan

E-Posta Adresi :

tonteks@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 495 45 42

Tonteks Tekstil Konfeksiyon olarak şahinbey online butik mağaza,şahinbey bayan butik giyim,şahinbey bayan giyim mağazası,şahinbey bayan tunik modelleri,şahinbey bayan bluz modelleri,şahinbey tekstil merkezi,şahinbey jakarlı bluz modelleri,şahinbey bayan tunik çeşitleri,şahinbey bayan tunik fiyatları,şahinbey Tekstil Toptancıları ,şahinbey Toptan Hazır Giyim Firmaları, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Tonteks Tekstil Konfeksiyonsektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Tekstil Konfeksiyon sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR