• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tonyin Car Care

Adres :

Kadife Kale Mahallesi Bilev Sokak No 74/13 K: 6 İlkadım Samsun Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Yıldırım

E-Posta Adresi :

o.yildirim84@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 085 54 55

Whatsapp 2:

0 (505) 085 54 55

Tarihte hiçbir zaman başarı tesadüf olmamıştır. Başarı emek ister, özen ister, düzen ister ve kalite ister. Tüm bunları bünyesinden barındıran firmamız Tonyin Car Care, sektörde hizmet vermeye başladığı günden bu yana özenle ve dikkatle gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde sektörün önde gelen ismi olmayı başarmış bulunmaktadır. Profesyonel ekibimizle birlikte Samsun oto aksesuar ve modifiye sektöründe Karadeniz bölge sorumlusu olarak hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz ve kendimizden emin adımlarla sektörde ilerliyoruz. Firmamızı en iyi yerlere getirebilmek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz.

Oto koltuk temizleme, oto far temizliği, pasta cila, oto iç dış detaylı temizlik, araç motor yenileme, buharlı far temizleme, araç motor yıkama, seramik kaplama, boya koruma, oto bakım ürünleri ve aksesuarları sizlere verdiğimiz hizmetlerimizdendir. Kaliteli çalışmalarımız sonucunda sadece şehrimizde değil bölgemizde en iyisi olmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini koruyacağız.

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kalitemizden ödün vermeyerek güvenilir çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Yenilikçi yapımız sayesinde sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimizle çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlıyoruz. Böylelikle hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Müşteri memnuniyetini daima yüksek tutmak için güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, saygılı ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR