• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tosbatlıoğlu Mobilya&aksesuar

Adres :

Mimarsinan Mah Atatürk Bul No: 95 19 Mayıs Samsun Samsun » 19Mayıs(Ballıca)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Tosbatlıoğlu-hüseyin Tosbatlıoğlu-hakan Aksoy

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 965 65 15

Whatsapp 2:

0 (530) 965 65 15

Whatsapp 3:

0 (538) 383 05 61

Whatsapp 4:

0 (541) 617 42 67

Tosbatlıoğlu Mobilya&Aksesuar olarak amacımız iyi tasarlanmış, kullanım ömrü fazla, kaliteli mobilyalarımızı sizin için en uygun fiyata sunmaya odaklanmıştır. Her insanın zevkine hitap eden birbirinden farklı tasarımlarımız, yüksek kalite ile size ulaştırılmaktadır. İşinin ehli ve uzman ustalarımız ve teknik personellerimiz sizin için birbirinden farklı tasarımları sizlerle buluşturmak için çalışmaktadır. En son kalite teknik araç gereçlerimizle, sizin için en ekonomik şekilde hizmet almanızı önemsiyoruz. Uzun ömürlü ürünlerimiz ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak, sektördeki firmalar arasından hızla öne çıkmaktayız.

Samsun mobilya sektöründeki diğer firmalar arasından adından hem ekonomik hem kaliteli hizmetimiz sayesinde yüksek müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir firma olarak söz ettirmekteyiz. Amacımız kaliteli hizmeti birbirinden farklı tasarımlar ile birleştirerek her zevke hitap etmektir. Sektördeki gitgide yükselen maliyetlere karşın en uygun fiyatı sağlamak için uğraşmaktayız. Her türlü ev aksesuarına herkesin ulaşabilmesi için her zaman uygun fiyatı sağlamak bizim ana misyonumuzdur. Bunu ise kaynaklarımızı en yüksek verimle kullanılmasını sağlayarak, maliyetlerinin düşmesini amaçlayarak başarmayı hedefliyoruz. Sektördeki her türlü gelişim ve değişimleri takip ederek sürekli güncel ve yenilikçi tasarımları sizinle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Kullandığımız her türlü araç gerecin her zaman en kaliteli ve en yeni olmasına özen göstererek sizin için uzun ömürlü ürünler tasarlamak bizim için önemlidir. Yaptığı işi seven, takım ruhuna sahip deneyimli ve bilgili personellerimiz her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmaktadır. Ayrıca anlayışlı ve güler yüzlü personellerimiz her zaman sizi en iyi şekilde dinleyerek, sizin için en uygun ürünü size tanıtmaktan memnuniyet duymaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR