• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tosun Oto Elektrik

Adres :

Sanayi Sitesi 1.blok Şanlıurfa » Akçakale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Tosun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 909 16 50

Şanlıurfalı şoförlerin araç tamiri noktasında en çok tercih ve tavsiye ettiği firmalardan birisi olan Tosun Oto Elektrik adlı firmamız, artık birmilyonnokta.com adresi üzerinden de hizmet sağlamaktadır. Gün içerisinde yaşanan kaza veya hasarla sonuçlanan sürüşler sonrasında güvenerek hizmet alacağımız bir firma ile çalışma yürütmek isteriz. Sizlerin taleplerini uzun yıllardır yapmış olduğumuz tüm çalışmalardaki yüksek performanslı hizmetlerimiz sayesinde doğru bir şekilde karşılayacağımıza garanti vermekteyiz.

Firmamız, ses sistemi kurulumu, şarj dinamosu ve fan motoru tamiri, yol yardımı, kilit sistemi kurulumu ve akü satışı hizmetlerinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde hizmetler sağlayarak, Şanlıurfa oto servis ve tamirhane sektörünün lider firmaları arasına girmiş bulunmaktadır. Hizmetlerimiz, bugün sektörde yeni kurulan firmaların hizmet kalitesini belirlerken örnek aldığı hizmetlerdir. Sizlere maksimum kalitedeki hizmetlerimizi ticari kâr amacı gütmeden dürüst ve ahlaklı bir şekilde sunmaktayız.

Birçok nedenle yolda kalan araçlarınız için günün 24 saati çekinmeden arayacağınız dost firma olarak çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. Firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisini önemsemektedir. Bu sebeple sektörümüzle ilgili bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek firmamızı sürekli bir şekilde geliştirmekteyiz.

Galerinizdeki araçların istediğiniz adrese güvenilir bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan hizmetlerimizle, bütün yol yardım çalışmalarınızda hizmet alacağınız firmanız olacağımızı biliyoruz. Hizmetlerimiz, sizlerin bütçesine zarar vermeyecek şekilde belirlenmektedir. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız. İddialı hizmetlerimizle yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR