• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trabzon Spor Ataşehir Futbol Okulu

Adres :

Barbaros Mahallesi Lale Sokak No: 4/3 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Kesecek

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 285 58 28

İstanbul’un Ataşehir semtinde bulunan Trabzon Spor Ataşehir Futbol Okulu, birmilyonnokta.com üyesidir. Futbolun tarihi Milattan önce 200’lü yıllara dayanan ve tarihte ilk defa Çin’de askerlere eğitim amacıyla verilen cuju oyunuyla benzerlik göstermektedir. Orta çağ zamanında ise İngiltere’de top rakip takımın kalesine atılarak güruh denilen futbol oynanıyordu. 19.yüzyılda ise futbol modern bir anlayış kazanarak yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı.

1904 yılında FİFA (Uluslararası Futbol Federasyonu Birliği) kurularak maçlar ülkeler arası yapılmaya başlandı. FİFA’nın 2007 yılında açıkladığı rapora göre dünyada 270 milyon insan futbol oynamaktadır. Bu sayı, sadece resmi futbol kulüplerine ait oyuncuların sayısını göstermektedir. Futbol, sahada on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında bir topla, belli kurallarla oynanan ve üç hakemin yönettiği bir spor oyunudur. Dünyada yediden yetmişe herkes bu oyunu bilir ve ilgiyle izlerler.

Trabzon Spor Kulübü bordo-mavi renklere sahip, 2 Ağustos 1967 günü resmi olarak kurulmuştur. Ancak kentin spor geçmişi 20.yüzyılın başlarına kadar dayanmaktadır. Kulübün geçmişi 1967 yılından öncesine kadar dayanır.

İstanbul spor alanında çok geniş bir yelpazeye sahip bir şehirdir. Bizler, Trabzonspor Kulübü’nün alt kadrosuna sporcu yetiştirmek amacıyla 6-13 yaş grubuna futbol altyapı eğitimi veren bir futbol okuluyuz. Çocuklar fizyolojik ve psikolojik olarak bilişsel ve sosyal evrelerde değişiklik gösterirler. Her çocuğun gelişimi farklıdır. Bizler, sportif becerikliliği yüksek olan çocukların yeteneklerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlıyor ve onların ulusal takımlarda oynama kabiliyetlerine ulaşmaları için eğitimler veriyoruz. Ayrıca onların kişilik gelişimine katkıda bulunan eğitimlerle disiplinli ve eleştiriye açık, performans sağlayan bağımsız bireyler olmasını sağlıyoruz. Gelecekte de çalışmalarımıza hız vererek becerisi yüksek kişilikli sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR