• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trakya Demir Doğrama

Adres :

- Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Araç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 342 15 32

Whatsapp 2:

0 (536) 952 78 01

Demir doğrama konusunda işinin ehli, usta eller arayan ve hayalindeki işçiliği almak isteyen değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için Kırklareli ferforje ve metal dekorasyon sektörü içerisinde bizler de yerimizi aldık.

Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör içerisinde arkamıza aldığımız müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için işimizi her zaman özenle ve titizlik ile yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. En kaliteli malzemelerden en iyi işçiliği sunabilmek adına sürekli dinamik tuttuğumuz kadromuz ile kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma ekibimiz ile sizler için en güvenli adres olma yolunda her geçen gün daha emin adımlar ile yolumuza devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz içerisinde bulunan çatı, depo, samanlık ferforje ve kaynak işleri, demir korkuluk işlemleri, demir doğrama konusunda en iyisi olma iddiamız ile Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde sizlere hizmet veriyoruz.

Trakya Demir Doğrama işletmesi olarak demir doğrama konusunda aklınıza ilk gelen işletme olabilmek ve gönül rahatlığı ile bizleri tercih etmenizi sağlayabilmek amacı ile en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gün içerisinde mesai saatlerimiz süresince bir telefon kadar uzağınızda olan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve istediğiniz yerde demir doğrama konusunda yardım alabilirsiniz. Hayal ettiğiniz şekilde sizlere sunduğumuz hizmetimiz ile kendinize daha güvenli ve huzurlu alanlar yapabilmenizde en büyük yardımcınız olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR