• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trend Deniz Butik

Adres :

Kurtuluş Mah. Kültür Sokak.2/a Deniz Butik Lüleburgaz Kırklareli Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurhan Tak

E-Posta Adresi :

deniz_tak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 995 69 95

Güzelliğinize güzellik katan şık tasarımlarımızla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlerin taleplerini ön planda tutan bir iş prensibiyle çalışıyoruz. Böylelikle sizin için en iyi olanı alanında kalifiye olan personelimizle sizlere sunuyoruz. Kalite, şıklık ve özgünlük olarak belirlediğimiz temel ilkelerle yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz. Modern ve gelenekseli sizlerin isteği doğrultusunda birleştiren şık tasarımlarla sizleri şaşırtmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini önceleyen hizmetlerimizle sektörünün en iyisi, farklı tasarımlarımızla da sektörünün en özgünü olmaya devam ediyoruz. Yıllara meydan okumaya ve tasarımlarımızı geleceğe taşıma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Beklentilerinizin ötesine geçmeye devam ediyoruz.

Kırklareli giyim sektöründe yılların deneyimiyle buluşturduğumuz farklı tasarımlarımızla hem göze hem gönüllere hitap etmekteyiz. Sizlere verdiğimiz hizmetleri bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla taçlandırdık. Sadece ideallerinizi değil imkanlarınızı da göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetinde en üst seviyeye ulaştık. Kaban modelleri, kadife elbise modelleri, kazak ve triko modelleri, ceket ve yelek modelleri gibi pek çok seçenekle hizmet vermekteyiz.

Ayrıca farklı beden ölçülerine hitap eden tasarımlarımızla büyük beden bayan giyiminde de tercih noktasıyız. En büyük mutluluğumuz sizlerin değerli ve güzel hissetmesidir. Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve tasarımlarımız hakkında fikir edinmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizzat görmek isterseniz sizleri mağazamızda ağırlamaktan son derece keyif duyarız. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR