• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuana Danışmanlık

Adres :

- İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Pekdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serkanpekdemir@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (530) 134 16 52

Whatsapp 2:

0 (541) 917 55 44

Whatsapp 3:

0 (552) 576 56 55

Tuana Danışmanlık İstanbul/ Bayrampaşa da günümüzün dezenfektan ihtiyaçlarının artması dolayısıyla hizmete açılmıştır. Dezenfeksiyon, cansız ortamdaki bakteri dışında kalan mikroorganizmaların öldürülmesi veya üremelerinin engellenmesi işlemi olarak tanımlanmaktadır. Dezenfeksiyonun amacı organizmada enfeksiyonun başlamasını olasılığına karşın engellemek için bulunduğumuz ortamdaki potansiyel tehlikeye sahip mikroorganizmaları azaltmak, uzaklaştırmak veya yok etmektir. Dezenfeksiyon gerekliliği, canlıdan başka bir canlıya geçebilecek virüsün engellenmesini sağlamaktır.

Hayatımızın temeli olan mikroorganizmalar çevremizde görünmeden dolaşabilen doğal bir varlıklardır. Fakat, bakteri, virüs ve mantar adında isimlendirilen bu mikroorganizmalar insan sağlığı üzerinde enfeksiyon ve daha birçok hastalığa sebebiyet vermektedir.

Uzun zamandır dünyanın savaştığı koronovirüs grubundaki virüslerin , genel olarak dış ortamda çok dayanıklı olmadıkları bilinmektedir. Bu virüs dış ortamda uzun süre yaşayamıyor. Damlacık yoluyla dışarıya yayıldığında ise yapıştığı ürünün cinsine, türüne ve ortamın sıcaklığına göre canlı kalma süresi değişebiliyor. Tuana danışmanlık ise virüs, haşerat ve diğer mikroorganizmalar ile savaşmanın yöntemini bulmuştur.

Tuana danışmanlık, toptan maske satışı, toptan jel satışı, profesyonel dezenfektan hizmetleri ile fabrika, ofis, ev ve restoranlarınızı dezenfektan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizi kullanarak sunduğumuz hizmetten memnun kalarak adresinizden ayrılacağız. Tekrar tercih sebebiniz olacağımızdan şüphe duymuyoruz. Alanında uzman kadromuz ve belirli eğitimlerden geçmiş çalışanlarımız ile yaşadığınız ortamları dezenfekte etmekten mutluluk duyacağız. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak randevu oluşturabilir, iletişim adresimize uğrayarak bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR