• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğçe Şimşek Güzellik Salonu

Adres :

Şahintepe Mah. 642. Cad. No: 7/c ( Onur Uğurlu Sağlık Ocağı Üst Sokağı ) Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Şimşek

E-Posta Adresi :

cilek_tugce1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 701 39 32

Hayallerinizdeki size kavuşun diye canla başla çalışan Tuğçe Şimşek Güzellik Salonu isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıdır. Güzellik ve kişisel bakım alanında uzman, deneyimli personellerimizle sizi bambaşka biri olmaya davet ediyoruz. Ankara Mamak’ta hizmet vermekte olan firmamız, isteklerinize cevap vermek için kapılarını size sonuna kadar açmıştır.

Ankara güzellik merkezi sektöründe zirveyi hedeflemekte olan firmamız, isteklerinizi karşılamak adına pek çok farklı hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Öncelikli ihtiyaçlarınız arasında olan vücut temizliğini karşılamak adına sir ağda salonu hizmetimiz mevcuttur. Alanında uzman ve işbirlikçi personellerimizle ağda artık sizin için bir işkence olmaktan çıkacaktır. Kişiye özel ve temiz olması bakımından, tek kullanımlık kullandığımız malzemelerle vücut temizliğiniz bize emanet.

Firmamızın hem gelinlerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek, hem de ceplerini düşünmek adına, özel gün makyaj fiyatları uygulaması bulunmaktadır. Bu sayede düğün gününüz için yaptığınız gelin makyajınız, hem hesaplı hem de istekleriniz doğrultusunda olmayı garantilemektedir.

Ankara Mamak en yakın güzellik merkezi olmakla övünen firmamız, yüzünüzün güzelliğine güzellik katmak için porselen makyaj uygulaması yapmaktadır. Aynı şekilde cildinizin kusursuzluğunu sağlamak adına cilt bakım merkezi olarak da hizmet vermekteyiz. El ve ayak sağlığınız için manikür ve pedikür salonumuzda, ihtiyacınız olan tüm hizmeti karşılamaktayız. Kaş tasarımı merkezlerimizde size özel tasarlanan altın oran kaş tasarımı hizmetimiz de bulunmaktadır. Kısacası verdiğimiz tüm hizmetlerle, aynada görmek istediğiniz kişi olabilmeniz adına, bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR