• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tülay Genç Beauty

Adres :

Merkez Mahallesi Çınar Sokak No: 7 / A İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülay Genç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 440 58 40

Alanının başarılı ve profesyonel firmalarından biri olan Tülay Genç Beauty birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Güzellik merkezleri yeniliklerin daha fazla takip edildiği alanlardan biridir. Çünkü yeni ekipmanlar ve yeni tarzlar ile beraber güzellik algımızda farklılık olmaktadır. Bu nedenle güzellik merkezlerinin bu değişiklikleri yakından takip etmesi ve çalışmalarını bu yeniliklere göre şekillendirmesi beklenir.

Tülay Genç Beauty adlı firmamız, sektörde canlılığı ve yenilikleri dikkatle takip etmesiyle dikkat çekmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan ekibimizin her üyesi kendi alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış deneyimli uzmanlardır. Bu nedenle ekibimiz, müşterilerin ihtiyaçları ve isteklerini doğru şekilde kavrar ve buna göre işlemlerini güvenli bir biçimde gerçekleştirirler. Firmamızda uyguladığımız işlemler arasında alexandrite ve buz lazer epilasyon, kirpik lifting, 3d kıl tekniği ile kaş uygulaması, dudak renklendirme, kaş laminasyon, g5 selülit masajı, protez tırnak ve hydrafacial cilt bakımı bulunmaktadır. Tüm işlemlerimizde, tüm ekipmanlarımızın temizliğine ve ortamın hijyenine dikkat ederiz. Böylece işlemlerimizden içiniz rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe firmamız, kapsamlı ve güvenli çalışmalarıyla müşterilere hizmet eder. Tüm ekibimiz, uzmanlık alanlarındaki gelişme ve yenilikleri takip ederek müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap verir. Tüm personellerimiz koordineli bir şekilde sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışır. Çabalarımız karşılığında müşterilerimizden aldığımız onay ve memnuniyeti sürdürmek için sıkı bir biçimde çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR