• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuna Gayrimenkul

Adres :

Odabaşı Mahallesi Palmiye Caddesi No: 197 Kepez Antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ökkeş Tuna

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tuna_0780@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 970 93 95

Whatsapp 2:

0 (530) 970 93 95

Tuna Gayrimenkul olarak Antalya Kepez’de hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, yılların tecrübesi ve kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını kusursuz biçimde karşılamaya kendisini adamış olan firmamız, kurulduğu günden bu yana dinamik kadrosuyla yeniliklerin takipçisi, Antalya emlak sektörünün lideridir.

Firma olarak önceliklerimiz müşteri memnuniyeti, uzman kadro, yenilikçi çözümler, kaliteli hizmet, doğruluk, dürüstlük, güvenilirlik ve uygun fiyattır. Bu doğrultuda siz kıymetli müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle isteklerini, beklentilerini, ihtiyaçlarınız en iyi şekilde dinliyor, çözüme kavuşturulması için hassasiyet gösteriyoruz. İhtiyacınıza en uygun ev, iş yeri ve diğer emlak ürünlerini sunuyor, çözüm ortağınız oluyoruz. İnisiyatif kullanmaktan çekinmeden en doğru yerde, en doğru ürünü sizlere sağlıyoruz.

Uzman kadromuz sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, gerek yasal gerekse piyasa koşulları konusunda danışmanlık hizmeti vermekte, sadece kısa vadede değil uzun vadede de sizlerin karlı çıkacağınız çözümler sunaktadır. Firmamız emlak alanında bölgenin en iyi ürünlerine sahiptir. Bu yüzden siz kıymetli müşterilerimiz bölgenin en iyi koşullarındaki kiralık, satılıklara sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kepez ucuz yazlık, satılık ev, kiralık ev, kiralık dükkan, satılık dükkan, satılık apartman dairesi, Kepez gayrimenkul danışmanlık hizmeti ve daha onlarca farklı hizmeti firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Yatırımlık, oturumluk, işletmelik evler, daireler, dükkanlar nereden alınır konularında uzmanlarımızdan tavsiyeler alabilirsiniz. Varlıklarınızı en doğru şekilde değerlendirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR