• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuna Kasap Şarküteri

Adres :

Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. No: 83/b Muğla » Yatağan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tunahan Yeter

E-Posta Adresi :

tunakasap.2020@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 054 04 53

Eski çağlardan beri dünya mutfağında yerini değişmez kılan besinlerin başında gelen et ve et ürünleri her evin sofrasının baş tacıdır. Yüksek besin içeriği, kolay ulaşılabilmesi, pratik hazırlanışı ve tüketim hazzının oldukça yüksek olması nedeniyle et ve et ürünleri hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş durumdadır. Her türlü diğer besin öğeleri ile birlikte tüketilebilmesi açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Hem çocuklarımızın büyüme çağındaki gelişiminde hem de bağışıklık sistemimizin sağlıklı çalışabilmesinde önemli rol oynar.

Bilindiği üzere her et sağlıklı ve kaliteli değildir. Özellikle son dönemlerde örneklerini gördüğümüz sağlıksız ve kontrolsüz et üretimleri almış başını gidiyor. Sağlıksız et ve et ürünlerinin tüketimi sonucunda oluşan belirli rahatsızlıklardan dolayı sağlık kuruluşlarına başvuranların sayısı hafife alınmayacak derecede artmıştır. Hepimiz isteriz ki soframıza koyduğumuz ürünler hem lezzetli hem de sağlıklı olsun. Aile bireylerimizin sağlık ve memnuniyeti vazgeçilmez unsurlardır.

Bizler Tuna kasap şarküteri olarak Muğla alışveriş sektörünün uzun yıllardır değişmeyen bir parçasıyız. Sizlere sunduğumuz et ürünlerinin üretildiği çiftlikler tamamen bize aittir. Hayvanlarımız en kaliteli şekilde beslenmekte, sağlık kontrolleri ve aşıları düzenli olarak yapılmaktadır. Hayvanlarımızın kesimleri hijyenik koşullarda ve helal olarak gerçekleştirilmektedir.

Firmamızın çalışanları işinde başarılı ve deneyimli insanlardır. Her türlü temizlik işlemini düzenli ve titiz şekilde gerçekleştirmekteyiz. İçiniz rahat bir şekilde ürünlerimizi alıp sofralarınızda afiyetle tüketebilirsiniz. Kalite ve güvence çerçevesinde sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR