• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tura Metal

Adres :

Merkez Mahallesi Cengiz Sokak No : 9-a Dükkan: 1 Avcılar- İstanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Kılıçarslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@turametal.com

Whatsapp 1:

0 (532) 176 53 03

Whatsapp 2:

0 (532) 176 53 03

Metal inşaat sektöründe oldukça yoğun bir şekilde kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Binanın gerek dış kısmının daha sağlam olması gerek ise daha uzun ömürlü olması gibi sebeplerden ötürü metal inşaat malzemesi olarak uzun yıllardan beri kullanılmakta olan oldukça avantajlı bir hammaddedir. Binaların dış malzemesi olarak kullanılmasının yanı sıra günümüzde özellikle metal şekil verme yöntemlerinin teknoloji yardımı ile de gelişmesi sayesinde bina içerisinde ve birtakım diğer bölgelerde dekoratif olarak da kullanılmaya başlanmıştır.

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız sahip olduğu teknolojik doğrama ve şekil verme çözümleri sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam manası ile eksiksiz çözümler sunabilmektedir. Metal kullanarak tasarımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kullanmakta olduğumuz ham maddenin sağlamlık özelliği sayesinde zaman içerisinde yıpranma, şekil bozukluğu gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz. Sağlam yapısı ve uzun ömür özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca çözümlerimizi etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra metal malzemelerinin sahip olduğu güzel dış görünüş sayesinde istediğiniz alanların daha şık ve göz alıcı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Metal ferforje çözümlerimiz oldukça geniş bir yelpazeyi içermektedir. İstemeniz durumunda pencerelerinizin korkuluğu dahi metal çözümlerimiz ile üretilebilir. Bunun yanı sıra merdiven korkulukları, çatıların ilgili bölümleri, metal iskelete sahip sehpalar, büyük ve ihtişamlı bahçe kapıları gibi ürünlerimiz de bulunmaktadır. Siz de firmamız tarafından üretimi ve tasarımı gerçekleştirilen profesyonel çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR