• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turan Oto Kurtarma

Adres :

Atatürk Mahallesi 620 Sok No: 75 Salihli Manisa Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Turan

E-Posta Adresi :

forklit2011@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 642 56 13

Whatsapp 2:

0 (537) 642 56 13

Whatsapp 3:

0 (534) 388 29 98

Manisa’nın Salihli ilçesinde faaliyet göstermekte olan Turan Oto Kurtarma firması olarak bizler Salihli’nin her noktasında bozulan, yolda kalan araçlarınızın kurtarılması için hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurtarıcı araçları en teknolojik donanımlarla destekleyerek bünyesinde barındıran Turan Oto Kurtarma olarak bizler her türlü aracın tüm zorlu şartlar altında kurtarılması noktasında destek vermeye devam ediyoruz. Çalışma anlayışımızın içerisine dahil ettiğimiz ilkelerimiz ve prensiplerimiz doğrultusunda her zaman dürüst bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Küçük bir firma olarak faaliyet göstermeye başlasa da zamanla büyüyen Turan Oto Kurtarma firmamızda Manisa yol yardım alanında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri karşılayabilen bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz. Kurtarıcı araçlardan forkliftlere, kayar kasa tipinden çift katlı araçlara kadar çok sayıda kurtarıcı tipteki araçla her türlü koşulda araçlarınızın kaldığı yerlerden daha güvenli alanlara çekilmesini sağlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde hizmet kalitesini daha yüksek noktalara taşıyacak olan yenilikler konusunda çok hızlı bir şekilde firmamızı bu çalışmalara adapte ederek sizlerin en iyi desteği aldığından emin olmasını da sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir anlayışla ortaya koyduğumuz hizmetlerde en hızlı, ucuz, güvenilir ve kaliteli ulaşımı sizlere sunabilmek için filomuzdaki tüm araçların düzenli olarak bakımlarını yaparak her zaman kullanılmaya hazır durumda olmasına da dikkat ediyoruz. 7 gün 24 saat boyunca destek alabileceğiniz firmamız Salihli çevresine de hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR