• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turgut Binici Kuaför

Adres :

Talat Paşa Caddesi Gültepe Mahallesi Arzu Sokak No: 3 / A İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgut Binici

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 565 07 43

Turgut Binici Kuaför markamız, kendi alanında lider oluşumların en başında yer almakta ve İstanbul ili Kağıthane bölgesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Profesyonel seviyede temel kalite standartları ile İstanbul Kağıthane bayan kuaför hizmetlerine devam etmekte olan Turgut Binici Kuaför markamız, güzellik ve kişisel bakım uygulamaları alanında da en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmektedir.

İstanbul ili Kağıthane bölgesinde yer alan bayan kuaför salonu ile kendi alanında en popüler markalardan bir tanesi olan işletmemiz, saç boyama ve ombre işlemlerinde de nitelikli çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Saç keratin bakım hizmetleri, manikür ve pedikür uygulamaları ve gelin saçı tasarım işleri ile tanınmakta olan Turgut Binici Kuaför markamız, kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi ekip kadrosuna da sahiptir. Güzellik ve kişisel bakım hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli seviyede saç kesim ve tasarım modelleri ile tanınmakta olan işletmemiz, kalıcı oje uygulamalarına da marka bünyesinde yer vermektedir.

Gelin saçı tasarımlarından jel tırnak uygulamalarına, saç ombre uygulamalarından manikür ve pedikür hizmetlerine de kadar pek çok çeşitli çalışmaları ile öne çıkmakta olan Turgut Binici Kuaför markamız, kendi alanında en popüler işletmeler arasında yer almaktadır. Gün içerisinde söz konusu firmamızın envaiçeşit hizmetlerine; marka GSM telefon numaramız, işletme internet web sitemiz veya kurumsal e-posta adresimiz aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR