• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkeri Askeri Malzeme

Adres :

Şerefiye Mah. Kanarya 2. Sokak No: 58 İpekyolu Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Peynirci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 257 61 85

Whatsapp 2:

0 (538) 257 61 45

Alışveriş sektöründe hizmet veren Türkeri Askeri Malzeme birmilyonnokta.com üyesidir. Hizmet verdiğimiz alanda her türlü teknik bilgi ve donanıma sahip bir firma olarak yıllardır askeri malzeme satışları gerçekleştirmekteyiz. Hitap ettiğimiz müşterilerimize en kaliteli, sağlam ve orijinal malzemelerden üretilmiş askeri malzemelerimizi gururla sunuyoruz. İhtiyaç duyan müşterilerimiz için müracaat ettikleri ilk adres olmayı başarmış bir firma olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Firma olarak uzun vadede güvenle kullanabileceğiniz malzemelerimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Van alışveriş sektöründe sizler için en ideal hizmetleri sunarak rekabet ettiğimiz sektörde hizmet farkımızı ortaya koymaktayız. Firma olarak; kamuflaj askeri malzemeler, askeri üniforma, merkez komando bıçak kılıfı, askeri çanta modelleri, jandarma kıyafetleri ve daha pek çok ürünü sizlerin istifadesine sunmaktayız. Yıllardır bu sektörde sizlere en ideal hizmetleri sunmanın gayreti ile emin adımlarla ilerlemeye ve hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeye devam ediyoruz.

Bir firma olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirerek sektörümüzde sizlere her daim güven vererek önemli bir hizmeti ifa etmekteyiz. İşinin ehli bir ekiple yıllardır profesyonel olarak askeri malzeme hizmetlerini istifadenize sunmaktayız. Toptan veya perakende pek çok ürünü sizlerin istifadesine sunmaktayız. Müşterilerimizin taleplerine karşılık verebilecek stokta ürün yelpazemizle sizlerin huzurundayız. Bir ticari firma olmanın ötesinde sizlerin memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak ticari faaliyetlerimize devam ediyoruz. Güvenle başvuracağınız bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR