• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turkuaz Akvaryum

Adres :

İsmet Paşa Mah. Garajlar Cad. 36018 Sokak No: 1 - F Dulkadiroğlu Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 325 33 41

Kahramanmaraş merkezde hizmet veren Turkuaz Akvaryum, birmilyonnokta.com üyesidir. İşyerimizde her türlü tatlı su balığı ve bitkisi ile akvaryum malzemeleri bulunmaktadır. Siz hayvan sever dostlarımız için kedi, köpek ve kuşyemi çeşitlerimiz mevcuttur.

İşyerimizden alışveriş yaparken aynı zamanda bilgi sahibi ve tecrübeli personelimizden birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Firmamız, istediğiniz takdirde satın aldığınız akvaryumların tasarımını da yapmaktadır. Bütçe aralığınız içinde malzeme seçimi ve tasarımı için bizden yardım alabilirsiniz. Şirketimiz satın aldığınız büyük akvaryumların periyodik bakımları için de size hizmet vermektedir. Bizim için müşteri memnuniyeti önemli olduğundan satış sonrası da ücretsiz bilgi paylaşımı ile sizlere elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz.

Kahramanmaraş evcil hayvan sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sokak hayvanlarını sahiplendirme projelerine destek olmaya çalışıyor. Evcil hayvanlardan köpek ve kediler, sizin sevginize en iyi cevap veren sevimli canlardır. Bir araştırmaya göre köpeklerin 120 kelimeye kadar insanların söylediklerini anladıkları ortaya çıkarılmıştır. Kediler ise sizi sevdiklerini, gözlerini kısarak baktıklarında belli ederler. Kuşlar sesleri ve mimikleriyle balıklar ise muhteşem güzellikleriyle insanın içini ısıtan hayvanlardır.

İşyerimizde bütün evcil hayvanların ihtiyacına cevap veren ürünler ile malzemenin satışı mevcuttur. Bizler işimizi severek yapıyor ve sahip olduğumuz bilgiyi sizlerle paylaşmaktan memnunluk duyuyoruz. Şirket politikamız gereği; kedi ve köpek gibi hayvanların satışını yapmıyor sokak hayvanlarını sahiplendirme çalışmalarına büyük bir destek veriyoruz. Sizler de evinizde sabır ve büyük bir özveriyle bakabilecek iseniz barınaklardan bir sokak hayvanı edinin.

Sizlerle dürüst, kalıcı ilişkiler kurarak sevimli dostlarınızın ihtiyacını karşılamaya devam etmek istiyoruz. Büyük sevgi ve emekle baktığınız tatlı canların her türlü gereksinimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR