• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turuncu Reklam

Adres :

Hayrullah Mahallesi 33018 Sokak Sabır Apartmanı B Blok Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kavak - Ahmet Öztürk - Tuncay Yardım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

turuncureklam2019@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (533) 165 05 03

Whatsapp 2:

0 (541) 783 94 86

Firmamız; Kahramanmaraş reklam sektöründe alanında eğitimli kadromuz ile işletmelerin reklam ve tanıtımlarını yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluş amacımız hedef kitlenize özel reklam ve tanıtımlar ile doğru ve sağlıklı bir iletişim kurmanızı sağlamaktır. Bunun için işletmelerinizin rakiplerinden ayrılan özelliklerini öne çıkararak, vurgulayarak ve güçlendirmek ve daha da bilinirliğinizi arttırmayı amaçlıyoruz. Bir başka ifadeyle işletmelerinizin sektörel kimliklerini oluşturmada en etkin yöntemler ile hizmet sunuyoruz. Bu amaç doğrultusunda firmamızın temel çalışma prensipleri güven, dürüstlük, saygı ve sevgidir.

Firma olarak açık hava reklamcılığı başta olmak üzere kutu harf imalatı, paslanmaz tabela imalatı, led tabela imalatı, ışıklı tabela imalatı, cephe giydirme uygulamaları gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmaktayız. Bununla birlikte firmamız projelendirme, tasarım, baskı, imalat ve montaj aşamalarının her birini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Alanında eğitimli ve tecrübeli çalışma personelimiz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar planlayarak müşterilerimize sunmaktadır. Aynı zamanda sadece pazarlama ve satış sırasında değil satış sonrasında verdiğimiz destekler ile de daima müşterilerimiz ile birlikteyiz.

Firmamız göz alıcı ve farkındalık yaratan tasarımları ile reklam ve tanıtım sektöründeki en yakın adresinizdir. Bununla birlikte öğrenmeye ve gelişime açık, kendini yenilemeyi ve faaliyet alanındaki gelişmeleri yakından takip etmeyi seven çalışma kadromuz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız. Firma olarak hedefimiz ticari, hukuki ve etik kurallara saygı çerçevesinde sektöre yön vermektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR