• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tutar Teknik Doğalgaz

Adres :

Yeni Mah. Kemal Şedele Caddesi No: 15/b Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Tutar

E-Posta Adresi :

murattutar-23@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 799 87 34

Doğalgaz, yaşam alanları için en sık tercih edilen ısınma yollarından biridir. Doğalgazın ısıya çevrilip bizlere aktarılmasında ise tesisatlar, kaloriferler ve kombiler rol oynamaktadır. Kesintisiz bir ısınma hizmeti alabilmeniz için gerekli olan sistemlerinizin kusursuz çalışması ve düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Doğalgaz hizmetinden mahrum kalmamanız adına sizlere çeşitli çalışmaları ile destek sağlayan firmamız, Elazığ teknik servis sektöründe yer almaktadır. Bugüne dek kurulumunu yaptığımız sistemler, arızalarını giderdiğimiz tesisatlar ve çok daha fazlası ile sizlerin sorunlarınıza etkili çözümler sunmaktayız. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizin sonucunda ve sizlerin takdiri sayesinde sektörün lider firmaları arasına girmiş bulunmaktayız.

Doğalgaz alanında çeşitli çalışmalar yürüten firmamızda klima tamiri, kombi temizliği, kombi onarımı, kalorifer temizliği, tesisat kurulumu ve onarımı, doğalgaz teknik servis hizmetleri sizlere sunulmuş bulunmaktadır. Herhangi bir problemle karşılaşmasanız bile, tesisatlarınızın ve kombilerinizin yıllık bakımlara ihtiyacı bulunmaktadır. Özellikle kombilerin her sene teknik servis tarafından gözden geçirilmesi gerekmekte ve tesisatlarınızın da problem yaratıp yaratmayacağı incelenmelidir. Düzenli kontrolleri aksatmadığınız takdirde, doğalgaz hizmetinizden sorunsuz yararlanabilirsiniz. Dolayısıyla, firmamızı da düzenli aralıklarla ziyaret etmenizi ve teknik servis hizmetimizden yararlanmanızı önermekteyiz.

Yaşam alanlarınızda ısınma sorunu yaşamadan konforlu bir biçimde yaşamınızı sürdürebilmeniz adına gerekli hizmetleri sizlere sağlamakta bulunan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına tüm hizmetlerimiz kalite ve uygun fiyat çerçevesinde verilmektedir. Usta ekibimiz ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, firmamızlar iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR