• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuzla Toptan Esenyalı Şubesi

Adres :

Esenyalı Mahallesi Başarılı Sokak No: 16/a İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Akdemir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 404 11 34

Tuzla Toptan Esenyalı Şubesi olarak sizlere maliyet açısında büyük fırsatlar sunan firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Satışını gerçekleştirdiğimiz maliyeti düşük olan ama kaliteli olan bu ürünlerimiz hizmetinize sunulmuştur. Toptan satış yaptığımız bu firmada akla gelebilecek her türlü market ürünleri mevcuttur. Toptan olarak almanızın sizler açısında her zaman kârlı olduğu su götürmez bir gerçek. Bunun avantajını sizler de elde etmek için işletmemize beliyor ve alışveriş yapmaya davet ediyoruz.

İstanbul alışveriş sektöründe adından söz ettirmek elbette kolay değil. Ancak biz oldukça iddialı ilerliyor ve avantajlı fırsatlarla karşınızda olmak adına elimizden ne gelirse bekletmeden yapıyoruz. Hızlı olmamızın yanında sabırlıyız da. Çünkü biliyoruz ki emin adımlarla ilerlemek sağlam temeller ister. Bunu sizlerle gerçekleştirmek adına verdiğimiz çabayı göz önüne aldığımızda kararlılığımızı çok kolay bir şekilde görebilirsiniz. İşletmemiz bunu adım attığınız an size kanıtlayacaktır ve devamlılık sağlayan bir kalite olduğunu hemen gösterecektir.

Sektörde çok dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi de sahte ambalajlarla piyasaya sunulan ürünlerdir. Bu çok dikkat edilmesi gereken bir konu olmakla beraber, güven isteyen bir alışverişi işaret eden durumdur. Bunun önemli olduğunun farkında olan bizler ise merkeze her zaman sizi alarak ilerliyoruz. Bilinçsiz bir şekilde plan yapmadan ilerlemekten ziyade bilinçli bir samimiyet içerisinde özverili tutumlar sergilemekten hiçbir zaman kaçınmadık. Bu tutum bizi daha da güzel noktalara taşıyacak, bundan eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR