• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tym Reklam

Adres :

Topraklık Mahallesi 610. Sokak Şahan Apartmanı No: 4 Pamukkale Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haydar Güven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tymreklam@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 785 87 80

Whatsapp 2:

0 (536) 785 87 80

Yıllardır emeklerimizle ustalaştığımız mesleğimiz ve iş tecrübemizle Denizli Reklam sektöründe firmamız öncü olmaya devam etmektedir. Her bütçeye uygun fiyatları ve çözüm odaklı yaklaşımıyla Denizli’de müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Kaliteli malzemelerle çalışan firmamız temiz iş yaparak müşterilerini memnun etmektedir. Her geçen gün gelişen dünyaya ayak uyduran firmamız teknolojinin tüm olanaklarından yararlanmakta müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz; her zaman güler yüz, seri imalat, müşteri memnuniyeti, hızlı servis ve kaliteden ödün vermemektir. Bizlere her daim güvenen müşterilerimizin değerlerini bilerek hep daha iyi işler ortaya çıkarmaktır. Her daim güvenilir hizmet anlayışında olan firmamız müşteri memnuniyetinden duyduğu mutlulukla hep daha iyiye odaklanmıştır. Tecrübeli uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunmak ise görevimizdir.

İyi işler çıkarma, çok çalışma isteğini her zaman canlı tutan firmamız beklentileri asla boşa çıkarmamaktadır. Sektördeki gelişmeleri, yenileşmeleri yakından takip eden firmamız sürekli kendini yenilemektedir. İndirimli fiyatlarımızla sektörü arkamızda bırakmakta müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Müşterilerimizin firmamızdan memnuniyet duymaları bizi gururlandırmaktadır. Bu memnuniyetin sağladığı faydayla tekrar firmamızı tercih eden müşterilerimiz çevrelerine de firmamızı tercih etmelerini önermekte bu durum müşteri kapasitemizi arttırmaktadır. Bu fayda yeni projeler üretmek için en büyük basamağı oluşturmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızın tecrübesi, oluşabilecek herhangi bir soruna karşı çözüm odaklı yaklaşımıyla firmamız hep bir adım önde bulunmaktadır. Firmamızı daha önce ziyaret etmemiş müşterilerimize de hizmet vermeyi dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR