• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uçar Metal Ferforje

Adres :

Atça Sanayi Sitesi No: 35 Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fahri Uçar

E-Posta Adresi :

fahriucar31@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 647 69 01

Söke’de hizmet vermekte olan firmamız Uçar Metal Ferforje birmilyonnokta.com un üyesidir. Aydın ferforje ve metal dekorasyon firmaları arasında son zamanlarda ferforje ürünler çok ilgi görmektedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; çelik çatı, çelik kapı sistemleri ve demir korkuluk sistemleri olarak sıralayabiliriz. Metal ve ferforje inşaat sektöründe çok fazla kullanılan iki malzemedir. Özellikle ferforje son zamanlarda estetik görünümü ile çok beğenilmektedir.

Son yıllarda evlerde, ofislerde ferforje ürünler çok beğenilmekte ve çok tercih edilmektedir. Genellikle çatı, kapı, pencere ve korkuluklarda kullanılan ferforje dekorasyon ürünlerde de sıkça kullanılmaya başlamıştır. Kitaplıklar, mumluklar, saksılık ve askılar, sehpa ve masalarda ayaklık olarak ferforje kullanılmaktadır. Bulunduğu yere çok şık, estetik bir görünüm kazandıran ferforje ürünler çok da modern bir görüntü vermektedir.

Firmamızda müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet iki temel prensibimizdir. Bu iki prensibi sağlamak üzere çaba veren firmamız başarılı işlere de imza atmaktadır. Çalışan ekibimiz el becerisi olan ve tasarım kabiliyeti olan kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin zevkine göre firmamızda tasarım ürünler de üretilmektedir.

Firmamızda metal ve ferforjeden yapılan çok çeşitli ürün bulunmaktadır. Metal ve ferforje ürünler yapılırken teknolojinin gelişimine bağlı olarak son teknolojiye ait makineler kullanılmaktadır. Ferforjeye olan ilgi fiyatların da artmasına neden olmuştur. Firmamız mümkün olan en uygun fiyatlardan hizmetlerini sunmaktadır. Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir firmamız ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR