• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üçkale Yapı Dekorasyon

Adres :

Tirebolu Giresun Giresun » Tirebolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Sezgin - Fatih İlhan

E-Posta Adresi :

erdalsezgin2861@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (542) 491 99 08

Whatsapp 2:

0 (542) 475 04 08
Üçkale Yapı Dekorasyon Firmamız Giresun Tirebolu yapı dekorasyon firması,Giresun Tirebolu alçı boya ustaları,Giresun Tirebolu yapı dekorasyon firmaları,Giresun Tirebolu dış cephe mantolama firmaları,Giresun Tirebolu dış cephe mantolama fiyatları,Giresun Tirebolu iç dekorasyon firmaları,Giresun Tirebolu dış cephe dekorasyon,Giresun Tirebolu alçı alçıpan uygulaması,Giresun Tirebolu anahtar teslim dekorasyon,Giresun Tirebolu en iyi boyacı ustası, vb alanda hizmet vermekteyiz.
Yapılar insanlığın barınma ve çalışma ortamını sağlar. Yüzyıllardır insanlığın barınma ihtiyacı ortadan kalkmadığı için her zaman yapılara ihtiyaç duyulmuş, farklı coğrafyalarda, farklı özelliklerde yapılar inşa edilmiştir. Gerek kültürel izler taşıyan gerekse coğrafi özellikler barındıran yapılar kalitesine bağlı olarak ve maruz kaldığı dış etkenlere bağlı olarak uzun yıllar ayakta kalabilir. Fakat tamamının belli bir ömrü vardır. Zaman zaman yapılan restorasyon uygulamaları ile yapıların ömrü çok daha uzatılabildiği gibi daha modern ve daha estetik bir hal alabilir. Hatta yok olma noktasına gelmiş tarihi yapılar restorasyon sayesinde yeniden şaha kaldırılabilir, tarihe tanıklıklarını sürdürmeleri sağlanabilir. Bütün bu hassasiyetle Manisa Salihli’de hizmet verenÜçkale Yapı Dekorasyonfirmamız bu güne kadar yüzlerce projenin üstesinden gelmiş, her geçen gün yenileri üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

Giresun inşaat,yapı dekorasyonsektörünün en köklü firmalarından birisi olan işletmemiz, benzersiz restorasyon çözümleri üretmektedir. Yıpranmış yapılar, tarihi dokusu zarar görmüş yapılar, hasar oluşmuş yapılar profesyonel ustalarımızın ve mühendislerimizin elinde siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onarılmakta, tamir edilmekte ve istenen konsepte dönüştürülmektedir. Ustalarımız projelendirme ve çizim dâhil bütün detaylara riayet ederek yapıları ister orijinal hallerine dönüştürmekte ister modern bir konsepte kavuşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR