• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üçkan 7/24 Su Tesisat ( Şanlıurfa 7/24 Su Tesisatçısı )

Adres :

Karşıyaka Mah. 401. Cad Deveci Apt No: 1/2 Karaköprü Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysel Üçkan

E-Posta Adresi :

veyseluckan13@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 815 15 40

Şanlıurfa ili merkez içerisinde çeşitli hizmetler vermekte olan Üçkan 724 Su Tesit işletmemiz, sizlere en güzel hizmeti en doğru şekilde verebilmek için çok üstün çaba sarf etmektedir. Sıhhi tesisat işleri ve su tesisat onarımı alanında uzman ve yetkin firma yetkilileri ile çalışmakta olan işletmemiz, oldukça geniş ve kapsamlı hizmet yelpazesini de bünyesinde barındırmaktadır. Pek değerli müşterilerinin genel memnuniyetine de oldukça önem vermekte olan teknik ekibimiz, büyük bir özveri ile çalışarak bakım ve onarım işlerini halletmeye özen göstermektedir.

Üçkan 724 Su Tesit işletmemiz, çok kıymetli müşterilerinin olumlu ve olumsuz yöndeki eleştirilerini de göz önünde bulundurmakta ve ilkelerinden asla taviz vermeden bu anlamda hizmet vermektedir. Firma bünyesinde oldukça kusursuz ve nitelikli seviyede su tesisat bakım ve onarım teknik ürün envanteri de mevcuttur.

Üçkan 724 Su Tesit firmamız, marka adını daha yüksek yerlere çıkarmak için günden güne kendisini geliştirmekte ve kapsamlı hizmetlerini de güncellemektedir. Modernize ve yenilikçi fikirler ışığında sıhhi tesisat ve Güneş enerjisi sistemleri işleri alanında çığır açan markamız, Şanlıurfa Merkez sıhhi tesisat şubesi ile sektöründe devrim yaratmaya devam etmektedir. Söz konusu firmamız bünyesinde; sıhhi tesisat bakımı, atık su tesisat işleri, sıhhi tesisat kurulumu, su tesisatı onarımı ve Güneş enerjisi sistemleri kurulumu hizmetleri yer almaktadır. Bizlere Şanlıurfa şubemiz veya firma GSM telefon numaramız aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR