• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üçyıldız Kuruyemiş Şarküteri

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Şehit Raşit Kılıç Sokak Numara 16/b Beyazşehir Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Aydeniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydeniz038@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (505) 237 81 50

Whatsapp 2:

0 (553) 046 88 64

Üçyıldız Kuruyemiş Şarküteri işletmemiz Kayseri Kocasinan’da yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşımakta, yıllar önce ilk gün büyük bir heyecanla çıktığımız yolda emin adımlarla çalışmalarımız sürmektedir. Bizler bölgemizde eşi benzeri olmayan bir işletme konsepti oluşturmak için yola çıktık. Kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanarak Kayseri’nin en çok tercih edilen alışveriş merkezi haline geldik. Başarımızı hep daha ileriye taşımak adına özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.

Kayseri alışveriş sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler önceliği her zaman siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı karşıladığımız oranda memnuniyetinizi sağlayacağımızı düşünüyoruz. Bu yüzden de tercihleriniz doğrultusunda her ne gerekiyorsa tam zamanında karşınıza çıkarıyoruz. Tamamen doğal malzemelerden üretilmiş, ulusla ve uluslararası arenada marka değeri kazanmış, tanınırlığı yüksek, güvenilir, yasalara ve yönetmeliklere uygun ürünleri stoklarımıza taşıyoruz. Güvenle tüketebileceğiniz, sevdiklerinize ikram edebileceğiniz ürünlerin satışını yapıyoruz.

Üçyıldız Kuruyemiş Şarküteri olarak yenilikçi, kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı hizmet ilkesiyle çalıştığımız alanda tamamı taze, insan sağlığına uygun, doğal ürünleri tercihe açıyoruz. Gönül rahatlığıyla seçebileceğiniz sağlıklı ürünlerin satışını yapıyoruz. Kaliteyi uyguna mal ediyor ve süreli güncellediğimiz ürün çeşitlerimizle her damak zevkine hitap edebilmeyi başarıyoruz. Değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarının öncüsü olarak daima aradığınız bütün şarküteri ürünlerini bulabileceğiniz, en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bir işletme olarak kalmayı tercih ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR