• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ufuk Ata İnsaat Prefabrik Konteyner

Adres :

Cami Mah. Alparslan Türkeş Cad. No: 81 Çankırı » Eldivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Muhlis Ata

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muhlisufukata@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 818 26 18

Çankırı inşaat sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Ufuk Ata İnsaat Prefabrik Konteyner ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Konteyner alanında tecrübe kazanmış, deneyimli ve işinin ehli ustalarımız ile sizlere aradığınız tüm hizmetleri tek bir adreste sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sizlere istediğiniz günde konteynerlarınızı teslim ediyor ve disiplinden asla taviz vermiyoruz. Yaptığımız işi özveri ile yaparak sizlere gerekli güveni aşılıyor ve bu sayede sektörün en iyi firmalarından biri olmaya devam ediyoruz. Sektördeki değişim ve yenilikleri yakından takip ederek dönemin en gelişmiş ve modern tekniklerini bünyemizde barındırıyoruz.

Yenilikçi ve yaratıcı ekibimizle beraber sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. Kullandığımız malzemelerde kaliteyi kıstas alarak sizlere ömürlük kullanım garantisi sunuyoruz. Yaptığımız işin arkasında durarak sizler için güvenilir adresin tanımı oluyoruz. Uluslararası standartlarda hizmet anlayışımız ile sizlere unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Sizlerin memnuniyeti için elimizden gelen tüm imkânları kullanarak şirket politikamızdan ödün vermeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Yazlık, dükkân, büfe ve daha birçok kullanıma uygun istediğiniz iklim ve alanda kullanabileceğiniz konteynerları geniş ulaşım ağımız ile istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Nakliye ve kurulumda sizlerin yanında olarak bu süreci sizinle beraber yaşıyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak detaylı bilgi alabilir, merak ettiğiniz tüm detaylara ilişkin yanıt bulabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR