• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Böcekleri Kişisel Gelişim Kursu

Adres :

Hacıhalil Mahallesi 1205 Sokak No: 1 Daire: 4 Gebze/kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Emel Kızıldağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eemelkizildag@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 020 79 56

Whatsapp 2:

0 (505) 020 79 56

Uğur Böcekleri Kişisel Gelişim Kursunda yapılan çalışmalarda; ödev yapımı, konu anlatımları ve soru çözümleriyle öğrencilerde tespit edilen eksiklerin anında kapatılmasını hedeflenmektedir. Buna ek olarak öğrencilerimiz, paket programımız içerisinde hafta içi her gün native speaker İngilizce öğretmenimiz ile İngilizce kursuna katılmaktadırlar. 09:00-19:00 saatleri arası çalışmalarımız yapılmaktadır. Ayrıca yapılan drama, akıl oyunları ve satranç çalışmalarında öğretmenlerimiz bu alanlarda da çocuklarımızı geliştirmektedir. Yapılan çalışmalarda belirlenen eksiklere göre öğretmen ve idare tarafından öğrenciler yönlendirilebileceği gibi veli ve öğrenci talepleri de değerlendirilmekte ve çalışmalar yapılmaktadır. Uğur Böcekleri Kişisel Gelişim Kursunun amacı mutlu, sorumluluk bilinci gelişmiş ve akademik açıdan da yeterli olgunluğa erişmiş nitelikli bireyler yetiştirmektir.

İçeriğimizdeki drama çalışmaları ile öğrencilerimiz güvenli bir ortamda yaşam içerisinde karşılaşacakları sorunları nasıl çözeceklerini öğrenmektedirler. Eğitim sisteminin temel amacı olan toplumsallaşmış bireylerin yetişmesinde drama çalışmaları; bir çeşit simülasyon görevi görerek çocuklarımızın hayata hazırlanmalarını sağlamayı hedeflemektedir. Her sene yıl sonunda yaptığımız drama çalışmalarımızın meyvesi olan gösterilerimiz ile öğrencilerimiz sahne deneyimi kazanmakta ve izleyenlerin karşısında kendilerini ifade etme yeteneklerini geliştirmektedirler.

Akıl oyunları ve satranç çalışmalarımız ile bilişsel yeteneklerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Kurallı bir ortamda yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayan çocuklarımız hem başarının keyfine varmaktadırlar hem de yenilmenin de yenmek kadar doğal olduğunu kavramaktadırlar.

İngilizce çalışmalarımızda ise drama yöntemi izlenmektedir. Anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz sayesinde dil becerilerini geliştirirken farklı kültürlerden insanların da ortak bir dil sayesinde anlaşabildiklerini keşfetmektedirler. Oyunlar, dans, öğrenme ortamlarının simüle edilmesiyle çocuklarımız dilin yalnızca bir ders değil aynı zamanda bir iletişim aracı olduğunu öğrenmektedirler.

Kayıtlarımız dolmadan sizleri de ailemize katılmaya bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR