• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Çeyiz ve Bebe Evi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Başaran Caddesi No: 32/c Uşak » Banaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Genç

E-Posta Adresi :

mustafagenc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 330 93 62

Firmamız Uşak/ Banaz’ da bebeklerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına açılışını gerçekleştirmiştir. Tekstil giyim sektöründe yılların verdiği tecrübe ile birlikte siz değerli müşterilerimizin en değer verdikleri bebekleri için hiçbir eksiklikten kaçınmayan anne babalarımız için en güvenilir markaların bulunduğu ve tamamen organik iplikten üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Bir bebeğin A’ dan Z’ ye kadar tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda ve kolaylıkla karşılayabileceğiniz nadir firmalardan birisiyiz. Uşak’ ta konum itibari ile tüm müşterilerimizin bizlere kolaylıkla ulaşabileceği konumdayız.

İster kendi bebeğinize ister hediyelik olarak düşünebileceğiniz ürünlerimize olan taleplere yetişmek oldukça zordur. Her cebe uygun ürünlerimizi her kesimden tüm müşterilerimize sunuyoruz. Her müşteri bizler için özeldir ve eşittir. Uğur Çeyiz ve Bebe Evi olarak bebeklerinizin son derece hassas, narin olduklarının farkındayız. Bundan dolayı da raflarımıza koyduğumuz bütün ürünlerin sağlıklı olmasına dikkat ediyoruz.

Bebek ürünleri dışında çeyiz ürünlerini de sergilemeye başlayan firmamız, gün geçtikçe artan talep üzerine çeşitlerini de arttırmaktadır. Evlenmeden önce veya sonra evinizde bulunması gereken tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla bulabileceğiniz firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamız en yakın çeyiz evi, bebek kıyafetleri satış yeri, anne bebek giyim mağazası, en yakın tuhafiyeci olarak adlandırılmaktadır. Birçok çeşitlerimiz ile görsel şölen yaratan firmamız, ip çeşitleri, havlular, bebek battaniyesi, alt değiştirme takımı, bebek bornozları, bebek çorapları, bebek kıyafet ve tulumları, çocuk nevresim takımları, anne pijamaları ve daha fazlası için mağazamıza uğramalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR