• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Ticaret

Adres :

Bucak Mah. Bolvadin Cad. No: 38 Afyonkarahisar » Çobanlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Uğur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ugurticaret.com.tr

Whatsapp 1:

0 (544) 746 77 60

Birçok hizmeti aynı anda gerçekleştiren Uğur Ticaret birmilyonnokta.com un üyesidir. Afyon tarım hayvancılık alanında çok fazla istihdam sağlamaktadır. Buna bağlı olarak da tarım hayvancılık alanında hizmet veren firmaların sayısı da artmaktadır. Firmamız en iyi marka gübre ve tohumları siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Kefil sunmadan; dilerseniz peşin, dilerseniz de 12 aya kadar vade olanakları ile ürünlerinizi satın alabilirsiniz. En iyi hayvan yemlerini bizlerden alabilirsiniz. Bu ürünlerin nakliyesi konusunda da yanınızdayız, ürünleri aldığınız zaman istediğiniz adrese götürmek üzere nakliye araçlarımıza yükleme yapıp taşınmasını sağlıyoruz. Bunlar dışında tüm tarım için gerekli malzemelerin de satışını yapmaktayız. İnşaat malzemeleri ve kömür satışımız da vardır. Tamamen doğal olarak üretilen buğday, mısır, un ve şeker satış hizmetimiz de bulunmaktadır.

1992 yılından bu yana hizmetlerine ara vermeden devam eden firmamız sizlerin güvenini kazanmış olmaktan gurur duymaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız müşterilerimizin sürekliliğini de sağlamaktadır. Web sitemizden hizmetlerimize göz atabilir, sipariş verebilirsiniz. Geniş müşteri kitlemize hizmet vermek amacıyla kargo hizmeti de sunmaktayız. Türkiye’nin her bölgesine kargoyla dilediğiniz ürünlerin gönderimini yapmaktayız. İrtibat numaralarımızdan da bizlere ulaşabilir, ürün siparişi verebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Yılların verdiği deneyim ve uzmanlık, personellerimizin de aynı bakış açısıyla çalışması bizim her zaman Afyon’da sektörün öncüleri arasında kalmamızı sağlayacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR