• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulaş Auto

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Ulaş

Tokat Zile’de hizmet vermekte olan firmamız Ulaş Auto birmilyonnokta.com un üyesidir. Tokat otomotiv sektörü son yılların en hızlı yükselişine tanık olmaktadır. Firmamızda bu doğrultuda sürekli yükselen bir seyir izlemektedir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler; far temizleme, araç ve motor boya koruma, pasta cila, detaylı oto yıkama, motor yıkama hizmetleri, seramik kaplama, iç ve dış yıkama olarak sıralanabilir.

Firmamız tüm çalışmalarında müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunma odaklı olmayı amaçlamaktadır. Kullandığımız tüm malzemeler birinci kalitededir. Her zaman yenilikçi bir firma olduk ve tüm yenilikleri uygulama çalıştık. Teknoloji yenilikleri de sürekli takip etmekteyiz. Çalışanlarımız her marka model araçtan anlayan, dinamik, güler yüzlü, ihtiyaç odaklı çalışan ve deneyimli kişilerdir. Yapılan hizmetlerle aracınız ikinci el piyasasında değer kazanmaktadır. Pasta cila ve seramik kaplama işlemlerinde aracınızdaki küçük çizikler, lekeler, tüm renk uyumsuzlukları giderilmeye çalışılır. Aracınızı rengi daha parlak ve canlı görünüm kazanır.

Firma olarak sektörde ilk işe başladığımız andan bugüne kadar geçen zaman içinde başarılı çalışmalarımız hız kesmemiştir. Kısa zamanda sektörde lider vasıflı bir firma haline geldik. Geniş müşteri kitlemiz her geçen gün daha da artmaktadır. Müşterilerimizin güvenini zaman içinde kazanmayı da başardık. Müşterilerimiz araçlarını gönül rahatlığı ile firmamıza bırakıp, işlemler tamamlanınca gelip almaktadır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetlerimizden yararlanmanız için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR