• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ülger Enerji

Adres :

Atatürk Mah. 19 Mayıs Cad. No: 43/b Yeşilyurt Malatya Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Ülger

E-Posta Adresi :

mulger44@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 284 26 58

Whatsapp 2:

0 (536) 284 26 58

Bilgisayar ve çeşitli makineler için güç kaynağı satışı ve kurulumu yapan firmamız bu alanda en başarılı çalışmaları yapmaktadır. Kesintisiz güç gerektiren makineler için gerekli olan güç kaynaklarının temini ve kurulumu yapan firmamız farklı enerji gereksinimi olan makinelerin istenilen süre içerisinde çalışmasını sağlayacak güç kaynaklarını temin edebilmektedir.

Düzenli şekilde çalışarak makinelerin kesintisiz güç ve enerjiye sahip olmasını sağlayacak olan güç kaynaklarını temin ederek makine ve ekipmanların kesintisiz çalışmalarını sağlamaktayız. Yaşanan elektrik kesintilerinden etkilenmemek ve işlem akışında sorun yaşamamak için gerekli olan güç kaynaklarının teminini sağlayarak kullanılacak alana en uygun güç kaynaklarını temin etmekteyiz. Bu alanda yıllardır çalışmalar yapan firmamız sizlere en profesyonel çözümleri sunabilmektedir.

Malatya enerji alanında kesintisiz güç kaynaklarının teminini yapan firmamız ayrıca güç kaynaklarının bakım ve onarım işlemlerini de yapabilmektedir. Kullanılan güç kaynaklarının çeşitli nedenler ile yaptıkları arızaların giderilmesi ve akülerinin değiştirilmesi ile bakımlarının yapılması firmamızın deneyimli ekibinden yapılmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz güç kaynakları konusunda profesyonel çalışmalar yapabilmektedir.

Farklı sektör ve alanlarda kullanımı sürekli olan makine ve ekipmanlar için tercih edilen güç kaynakları oldukça önem verilen ürünlerdir. Bunların en kaliteli ürünler içerisinden tercih edilmesi sorunsuz güç sağlamak açısından önemlidir. Firmamız kullandığınız makine ve ekipmanlara ve sarf ettikleri güce uygun olacak güç kaynaklarını tespit etmekte ve temin ederek kurulumlarını başarılı şekilde yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR