• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulu Çatı

Adres :

Esenler-istanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Ulu

E-Posta Adresi :

fulu61@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 008 94 34

Whatsapp 2:

0 (553) 008 94 34

Whatsapp 3:

0 (531) 421 83 08

İstanbul’un Esenler ilçesinde faaliyet göstermekte olan Ulu Çatı firması olarak bizler İstanbul yapı inşaat sektöründe alana yönelmemiş olan çalışmalardan biri olan çatı alanındaki büyük bir açığı gidermek üzere faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İzolasyon sistemleri ile uyumlu bir şekilde tasarlamış olduğumuz çatılar sayesinde hem hizmet anlayışı hem de kalite itibarıyla sizlere sektörün önde gelen çalışmalarından birini sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından evlerinizin ve işyerlerinizin güvenliğini de önemli ölçüde belirleyen hizmetlerimizde Ulu Çatı olarak bizler kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra çatı alanında kendini geliştirmiş uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti verdiğimizden de emin olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çatıların inşaat halindeki binalara eklenmesi başta olmak üzere hasar gören çatıların tamirinin yapılması, çatıların yenilenmesi gibi pek çok noktada siz müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Her geçen gün yeni malzemelerin kullanılmaya başlandığı çatı alanındaki çalışmalarımızda güncele ayak uydurarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda en isabetli malzeme seçimi ve uygun hizmet anlayışı ile destek almanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Güvenilirliği pek çok kuruluş tarafından test edilmiş olan önde gelen markalardan ürünlere yer vererek çatılarınızın sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlayacak olan önlemlerin alınmasını da sağlıyoruz. Hem ana malzemeler hem de yedek parçalar konusunda çatıyla ilgili olan her türlü sorunu en kısa sürede çözmeyi kendine ilke edinmiş bir firma olan Ulu Çatı olarak bizler özellikle sağlamlık, su sızdırmazlık ve montajda en yüksek kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR