• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umay Tekel Şarküteri

Adres :

Pınartepe Mahallesi Turgut Ozal 1 Caddesi Coastal City B Blok No: 2/c İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Erkan

E-Posta Adresi :

cihannerkann@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 963 75 92
Umay Tekel Şarküteri sektörde önceliğimiz müşterilerimizi memnuniyetini kazanmaktır. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu bizim için son derece önemlidir. Sizlerin memnuniyetini kazanmayı amaç edinerek başarı ile ilerlediğimiz yolda her zaman daha iyi olabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Kalitemizden ödün vermeden hedeflerimize koşuyoruz. Sizlerin memnuniyeti, sunduğumuz kaliteli hizmet ile de bağlantılı ve bunun farkında olduğumuz için hep en iyi olmayı hedefliyoruz. Geniş iş plâtformumuzda müşteri memnuniyeti ve kusursuz iş kabiliyetimiz ile sizlere en iyi hizmeti veremeye daima hazırız.
Gün geçtikçe bünyemize kattığımız yeni ekip arkadaşlarımız ve ekipmanlarımız ile hizmet sektöründe kendimizi hızla geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde markalaşma yolunda hızla ilerleyerek büyük bir mesafe kat ettik. Bugün itibarî ile yılların bizlere vermiş olduğu geniş müşteri kitlesi, işimizdeki tecrübe ve uzman kadromuz ile sektörün en güvenilir, lider kuruluşları arasına adımızı yazdırmayı başardık. Kapsamlı ürün çeşidi alanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile tüm hizmet projelerini itina ile kusursuz şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Yüksek tecrübe isteyen bu işler, sektörde ki deneyimlerimiz sayesinde güvenilir şekilde yürütülüyor. Alanında gerekli eğitimi de alarak biriktirmiş olduğu tecrübeleriyle uzman personelimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunuyor. Verdiğimiz kaliteli hizmetin arkasındayız. Kalitenin adresi uzağınızda değil, bizler her zaman yanı başınızdayız. Eminiz ki sizler de işini en doğru şekilde yaparak, belirli kitleyi hedef edinmiş bir firma ile çalışmak istersiniz.
büyükçekmece tekel bayi,
büyükçekmece en yakın tekel market,
büyükçekmece tekel ürünleri siparişi,
büyükçekmece evlere servis tekel,
büyükçekmece tekel ürün çeşitleri,
büyükçekmece gece açık tekel bayi,
büyükçekmece alkol satan yerler,
büyükçekmece meze çeşitleri satışı,
büyükçekmece tekel içecek satışı,
büyükçekmece sigara satan yerler,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR