• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umed Terapi Merkezi

Adres :

9 Mayıs Mah.19 Mayıs Cad.ubm Plaza Şişli İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alaaddin Aköz Doğan

E-Posta Adresi :

timeart332@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 254 57 86

İstanbul sağlık sektörünün bir parçası olan firmamız psikolojik danışmanlığa, psikiyatrik hastalıklara ve terapiye dek birçok alanda hizmet sunmaktadır. Her bir psikologumuzun ekip çalışmasına dâhil olduğu hizmetlerimizde bireysel terapiler olduğu gibi grup, aile ve çift terapilerine de yer verilmektedir.

Danışanlarımız ile terapistlerimiz arasında yapılan birebir görüşmelerde de grup, aile ve çift terapilerinde de etik ilkelerin gözetilmesi esas alınmaktadır. Çalışmalarımızda odak noktamız danışanlarımızın sorunlarına çözüm getirebilmektir. Bunun için danışanlar ile terapistler arasında oluşması beklenen güven bağının sağlam temellere oturtturulması gerekir. Bunun bilincinde olan firmamız hizmet sürecine dâhil olan her konuda olduğu gibi bu konuda da titiz davranmayı ihmal etmemektedir.

Deneyim, bu sektörün en önemli bileşenlerinden biri olacaktır. O nedenledir ki bizler, danışanlarımızın karşısına çıkardığımız her bir terapistin deneyimli olması konusunda özellikle titiz davranmaktayız.

Terapi sürecine bakıldığında danışanlarımızın gerek kendileri gerekse de sorunları ile yüzleşme dolayısıyla da yüzleştikleri sorunlara çözüm arayışı içerisine girme fırsatı buldukları görülecektir. İşte burada önemli olan hususun, yüzleşme sırasında şefkat, benlik saygısı ve karar verme yetilerini kolaylaştırıp en doğru şekilde yol göstermek olduğu bilinmelidir. Bizler içerisinde yer aldığınız süreci kolaylaştırmak ve çözüm yolunun aslında kendinizde saklı olduğunu, keşfettiğiniz kaynakları ise nasıl kullanmanız gerektiğini sizlere gösterebilmek için buradayız.

Firma olarak hedefimiz, huzurunuzu kaçıran problemlere son verirken yüzünüzdeki gülümsemenin hiç solmaması için elimizden geleni yapmaktır.

BENZER FİRMALAR