• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ümraniye Halı Yıkama ( Erşan Halı Yıkama)

Adres :

Dumlupınar Mahallesi Sadakat Sokak, No: 22/a Ümraniye/istanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Erşan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sendiago123@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 390 48 80

Whatsapp 2:

0 (544) 368 20 11

Halı yıkama işlemlerinizin evde ne kadar zor olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur. Günümüz şartlarında halı yıkamanın fazla su ve enerji harcamanıza sebep olacağı gibi vermiş olduğunuz emek sonucunda yeteri kadar temizlenmediğini göreceksiniz. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için önleminizi başta alarak işi alanında uzman ekiplere bırakmalısınız. Firmamız, yıllardır bu sektörde sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarınızı sürdürmektedir. Kendimize özel yöntemlerimizle halılarınızı derinlemesine temizlerken hiçbir hasara da yol açmıyoruz.

Firma olarak sadece halı yıkama alanında değil aynı zamanda yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama, yatak yıkama ve koltuk yıkama alanlarında da sizlere hizmet veriyoruz. Mevsim fark etmeden, istediğini hizmeti tüm kalitesiyle almak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Kullandığımız makineler, deterjanlar ve yöntemlerimizle eşyalarınızı derinlemesine temizliyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet sonucunda eşyalarınızdaki farkı göreceksiniz ve bizimle çalıştığınız için asla pişman olmayacaksınız. Çünkü biz, bu sektörde güvenilir ve kaliteli hizmet veren nadir firmaların başında geliyoruz. Değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına eksiksiz çözümlerimizle cevap buluyoruz.

İstanbul halı yıkama sektöründe ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirerek çalışmalarımızın kalitesini arttırıyoruz. Ekibimiz, koltuk ve yataklarınızı adresinize gelerek temizlerken geriye kalan eşyalarınızı da adresinizden alarak firmamıza getiriyor. Eşyalarınızın temizliğini yaptıktan sonra adresinize eşyalarınızı teslim ediyoruz. Üstelik tüm çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlıyoruz. Sizler de bu sektörde güvenilir ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR